[MA2] Ulepszenia statku

Coś mnie naszło i zadałem sobie takie głupie pytanie. Czy ulepszenia statku cokolwiek dają? Ja ulepszyłem statek maksymalnie, a czy na fabułę (cokolwiek) mają wpływ ulepszenia statku?

Oczywiście jest pewna scena w której wydarzenia mogłaby potoczyć się inaczej, ale czy nie mając żadnych ulepszeń akcja toczy się inaczej?
Odpowiedz
No właśnie po to są ulepszenia, byś mógł ukończyć misję;p Chyba tylko ulepszenie skanera minerałów, sond i "baku paliwa" nie ma wpływu na finał, a ulepszenie dział, tarcz i pancerza są chyba konieczne. Jako że grze jest dość surowców by zrobić wszystkie ulepszenia, lepiej je zrobić, bo to w żaden sposób nie zaszkodzi. Brak za to może
Odpowiedz
Bodaj kolega Silver szczegółowo pisał o tym w innym temacie i do niego odsyłam.
Odpowiedz
dzięki Tokar, oto mi chodziło. Jak widać ulepszenia coś dają, pozwalają uratować kilkoro członków załogi, w sumie fajnie.
Odpowiedz
Ja na początku tez myślałem że mi nic nie dają i ich nie robiłem, to mi tylko trzech członków załogi łacznie przezyło, a jak porobiłem wszystkie to wszyscy przeżyli i nie bylo problemu.
Odpowiedz
Z drugiej strony same ulepszenia statku nie gwarantują przeżycia ekipy, wybory w ostatniej misji też mają znaczenie. Dopiero przy trzeciej próbie udało mi się nikogo nie stracić.

Edit: no i w przeciwieństwie do tego, co pisał Silver w temacie podrzuconym przez Tokara, nie ma żadnego znaczenia to, czy jesteśmy renegatem, czy "paragonem".
Odpowiedz
charakter faktycznie nie ma znaczenia.

Oczywiście wybory mają największe znaczenie, ale mieć te 3 osoby więcej zawsze warto. Zwłaszcza, że szkoda Thane.
Odpowiedz
← Mass Effect

Ulepszenia statku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...