[Film] Titanic II

Niedawno trafiłem na informację, iż powstaje druga część Titanica. Zdziwiłem się, bo jestem wielkim fanem tego statku i nie wydawało mi się możliwe, aby zrobić drugi obraz na ten temat, gdy pierwszy (mocno nagradzany i doceniany) zrobił niejaki J. Cameron (tak, to ten od smerfopodobnego "Avatara").

Od razu dam coś dla wzrokowców, których już zmęczyła taka ilość tekstu: trailer.

Teraz krótkie wyjaśnienie - ktoś buduje statek ponownie i wysyła go w dziewiczy rejs. Co pewnie zaskoczy wszystkich (czyt. nikogo) on także trafia na górę lodową i tonie. Nie mogło zabraknąć wątku romantycznego, ale wyraźnie widać, iż film ma mniejszy budżet, gorszych aktorów i z tej racji od razu zostanie wydany tylko na DVD. Premiera ponoć odbyła się wczoraj (24.08).

Co wy sądzicie o kinowym odtworzeniu historii z najsławniejszym statkiem w roli głównej na miarę naszych czasów?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Co za żenua! Nie wierzę, że ktoś mógł wpaść na tak idiotyczny pomysł? Po prostu nie mieści mi się to w głowie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hej hej, a najsławniejszym statkiem, to nie była Arka Noego?

A tak na poważnie: Titanica za bardzo nie lubię - a powtarzanie tego samego to jak odgrzewanie zepsutych resztek po obiedzie - kto na to pójdzie, skoro widział to samo i to w dodatku lepiej nakręcone(lepsi aktorzy itp.) No, oprócz fanów
Odpowiedz
No faktycznie pojawił się w końcu Titanic 2, choć niskobudżetowy. Filmu jeszcze nie widziałem, ale nie wiem czy chciałbym go oglądać, sądzę, że koncepcja jest generalnie słaba. Moim zdaniem, to pomysł jak zarobić na kiepskim filmie, przecież na pewno ktoś pójdzie na film o nazwie "titanic", lepiej, żeby nazwali film The lord of rings: The Avatar of Titanic in Matrix - moim zdaniem sukces murowany
Odpowiedz
A ja zacytuję tekst jednej z fajniejszych polskich piosenek: "Zostawcie Titanica".

Już głupszego pomysłu nie dało się wymyślić. Hej, zróbmy "Ostatnią wieczerzę 2"! 2000 lat później znowu Dżizys je wieczerzę (pizzę w akademiku) i zdradza go jego najlepszy kumpel. Taaaak!





Odpowiedz
Swoją drogą za ten film odpowiedzialne jest studio The Asylum, które znane jest z niskobudżetowych podróbek hollywoodzkich hitów
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja jestem ciekaw jak oni wyjaśnią że megagigauberssuper niezatapialny Titanic II w XXI wieku rozbije się o górę lodową przy obecnej technologii... Reszta mnie nie interesuje bo Titanic jest tylko JEDEN!!!
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
Ta. Czekam na "Koniec świata 2: Decydujący koniec"
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia środa, 25 sierpnia 2010, 21:22 napisał

Ta. Czekam na "Koniec świata 2: Decydujący koniec"


Szczerze to bardzo dobry tytuł na film
Odpowiedz
Tia. A potem "Koniec świata 3: Początek". Nie zdziwiłbym się wcale.
Odpowiedz
no oczywiście prequel musi być, jeśli dwie części sprzedały się dobrze - to podstawowa zasada branży filmowej.
Także za pare lat powinien pojawić się film w stylu "Ostateczny Koniec Świata" czyli nowa wersja (w 4D pewnie) starego filmu
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Film] Titanic II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...