Centrum Oceny Avatarów

Nie ma w nim nic brzydkiego ;p w przeciwieństwie do całego krowiego rodzaju -.-
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 22:05 napisał

Byki w plamki? To nie jałówka?


Jałówka to krowa (kobita), a cielak to facet (byczek) ;P

I tak oto tajemnica została rozwiązana. Teraz naukowcy wreszcie przestali rozważać co to jest cielak a co jałówka i przystąpili do zawieszonego Projektu Manhattan. Dziękuję ;p

A co by nie było, że OT, spam i zuo, to Kress, fajna sygna ;p





Odpowiedz
Jałówka to bezdzietna krowa. Taka, co się jej jeszcze nie doi. Cielak to cielak, bez względu na płeć. Widział ty kiedy krowę? A sygna fajna.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Załóżcie sobie temat o krowach, a nie spamujecie tutaj. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ty też. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tar coś ten twój dziadek się postarzał.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ dnia wtorek, 17 sierpnia 2010, 16:13 napisał

Ja przynajmniej nie skrywam oblicza. ;-)

Jak nie?! Gdzie drugie oko?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

A mi się podoba avek Tokara.


A dziękuję

Cytat

Castle? Taki sobie...


Łohohohohoho... czołowy krytyku IV RP, nie znasz się! :'d "Castle" jest serialem świetnym i dającym powiew świeżości od CSI, który wraz z kolejnymi odcinkami stacza się coraz bardziej. Tutaj liczy się dedukcja, a nie skomplikowane gadżety oraz twórcy wiedzą kiedy wprowadzić mroczną i gęstą atmosferę, a kiedy ją rozrzedzić dobrym dowcipem, gdy robi się zbyt duszno. I w to mi graj. Poza tym zagadki kryminalne stoją na naprawdę wysokim poziomie, a we wspomnianym CSI jest z tym różnie.

Poza tym Stana Katic No i oczywiście Nathan Fillion
Odpowiedz
Tak! Wiedziałem, że ten typ to Mal.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia wtorek, 17 sierpnia 2010, 19:33 napisał

Jak nie?! Gdzie drugie oko?



Samo się schowało!!

[Dodano po 2 dniach]

Tamuś! Chciałoś dwoje oczu, to masz.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 17 sierpnia 2010, 20:36 napisał

A dziękuję



Łohohohohoho... czołowy krytyku IV RP, nie znasz się! :'d "Castle" jest serialem świetnym i dającym powiew świeżości od CSI, który wraz z kolejnymi odcinkami stacza się coraz bardziej. Tutaj liczy się dedukcja, a nie skomplikowane gadżety oraz twórcy wiedzą kiedy wprowadzić mroczną i gęstą atmosferę, a kiedy ją rozrzedzić dobrym dowcipem, gdy robi się zbyt duszno. I w to mi graj. Poza tym zagadki kryminalne stoją na naprawdę wysokim poziomie, a we wspomnianym CSI jest z tym różnie.

Poza tym Stana Katic No i oczywiście Nathan Fillion




Nie, nie Tokarku miły, nie mogę Tobie odebrać tak zaszczytnego tytułu.
Widzisz, problem jest taki, że ja nie potrzebuję powiewu świeżości z powodu zaduchu spowodowanego CSI, albowiem nie oglądam chłamu.
Dlatego Castle nie pachnie mi Axe'm (czytaj: żadna rewelacja) ale nie twierdzę że to kiszka.

Ale z ciekawszych seriali mogę polecić remake "V".


Oni są wśród nas.
Odpowiedz

Cytat

Ucho ma się dobrze.
Prawie jak van Gogh. Jeszcze tylko samobójstwo Ci zostało, a po śmierci docenimy Twoją twórczość
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...