[DA1] Początek z Dragon Age

Witam, dziś zacząłem grę w Dragon Age: Początek na PS3... mam pewien problem, gram wojownikiem posiadam 7lvl. Jestem w Orzamarze i mam iść tam na dno żeby odnaleźć Ojca tej Pani Druca czy jak tam... i nie wiem kogo mam poprzeć czy Tego Hazzera czy Buholda nie wiem jak oni się nazywają. Gdzie mam iść mapy nie mogę otworzyć.

Pytanie:

W pustce chodzi o to, żeby tępić Mroczne Pomioty i znaleźć wszystkie Transformacje, tak? A potem gdzie są ci moi towarzysze?

Pytanie:

Gram Wojownikiem z bronią 2h... nie wiem kto do tej broni pasuje Templariusz, Berserker, Champion mam na razie 3 pkt um w 2h i 4 w broń i tarcza

Co muszę zrobić zęby zabić Logheina i Howa? Gdzie oni są?

Na razie to na tyle, dziękuje za odpowiedź.

Proszę, pisz bez błędów, T.
Odpowiedz
Co do Orzamaru - to, kogo poprzesz, zależy wyłącznie od Twoich preferencji, nie ma dobrej i złej opcji, każda z tych dwóch decyzji inaczej wpłynie na fabułę.
Co do Pustki - zechciej sprecyzować, bo w czasie gry znajdujemy się w niej kilka razy, a cokolwiek powinieneś w niej znaleźć na pewno tam jest, tylko niejednokrotnie dobrze ukryte (a to trzeba pogadać z jakimś szczurem, a to mocno ruszyć głową jak gdzieś przejść itp.)
Co do wojownika i broni - teoretycznie nie ma opcji "najbardziej pasuje", bo sam decydujesz na którą ścieżkę rozwoju dawać punktu. Ale dla przykładu Alistair jest Templariuszem i radzi sobie całkiem nieźle z mieczem i tarczą, a Sten jako berserker lub czempion wywija równie sprawnie dwuręcznym mieczem. Tu też nie ma opcji dobrej lub złej, bo te klasy dają premię do osobnych umiejętności (np. niszczenia magów templarem), a nie do drogi rozwoju broni 1 czy 2-ręcznej
Co do Theryna Logheina i Arla Howe (bo to o nich chyba Ci chodzi) - musisz uzbroić się w cierpliwość, bo jeszcze długo nie będziesz miał okazji odesłać ich na tamten świat, a kiedy już w odpowiednim czasie się takowa nadarzy, to będziesz musiał zdrowo się napocić
Odpowiedz
Ok dzięki a to da się jeszcze cofnąć z tych podziemi? a i sorki mam złamana rękę

a i od którego lvl można Templariuszem zostać?

i nie odpowiedziałeś na pytanie gdzie są ci moi towarzysze?
Odpowiedz
Tego akurat nie pamiętam, bo dość dawno grałem. Ale jeśli chodzi o ten wielki labirynt tego demona z wieży magów, to są porozrzucani po różnych jego częściach (choć głowy nie dam, ktoś bardziej na bierząco będący niż ja pewnie Ci tu dopisze).

A specjalizacje dostępne są bodaj od 12 poziomu.
Odpowiedz
Towarzysze są w swoich koszmarach (a nightmare na obrazku).

http://images4.wikia....Map_-_Fade.jpg

Przy czym, by się tam dostać, trzeba ukończyć dwa sąsiednie plany Pustki, np. Koszmar Templariusza oraz Inwazję Mrocznych Pomiotów. A aby je ukończyć musisz wykorzystać odpowiednie przemiany i wykończyć głównego wroga.

Nie polecam iść na początkowym poziomie do Orzammaru, bo mnie osobiście trudno się tam grało. Dopiero jak nazbiera się trochę doświadczenia warto się tam udać. To taka moja sugestia.
Odpowiedz
Nom tylko Ze ja juz tam jestem mam sie wycofac czy dalej isc?
Odpowiedz
Własnie tylko ze ja na PS3 nie wiem jak mape otworzyc i ja che pierw wszystkie poboczne misje robic itp a nakoncu pustke bo sie boje ze jej nie przejde niedawno mialem 14 poziom weszlem do pustki i koniec ;/ nie wiem co zrobic mam a moze ktos napisac gdzie są te wszystkie Formacje ?
Odpowiedz
Mapy tej w Orzamarze ze nie wiem jak do jej ojca dojsc zeby zmnienil decyzje o glosowaniu o tego ich krola
Odpowiedz
Ok dzieki narazie to wszysko nie zamykajcie tematu przyda sie jeszcze
Odpowiedz
Ja mam DA na PC. Jeśli już jesteś w Orzamarze, to nie ma sensu wychodzić w połowie. O ile się nie mylę, to gra stosuje level scanning, co oznacza, że dostosowuje siłę przeciwników do Twojego obecnego poziomu. Poza tym wersja konsolowa jest mniej więcej o poziom trudności łatwiejsza od PCtowej, więc dasz radę
Odpowiedz
Do tamtego templariusza to alister cię nauczy jak go do tego przekonasz a specjalizacje są na 7lvl i 14
Odpowiedz
ej wiecie co trzeba zrobić gdy mam w sojuszu już krasnoluduw, elfuf i ludzi pomocy pleeesss
Odpowiedz
Z tego, co pamiętam, to wtedy udajesz się do arla Eamona w Redcliff.

Odpowiedz
ale on mi mówi że mam isc po więcej ludzi
Odpowiedz
← Dragon Age

Początek z Dragon Age - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...