[MA2] X-98d Wdowa czy karabiny szturmowe

Witam

Jestem na statku Zbieraczy i mam problem co wybrać. Gram szpiegiem i zastanawiam się czy wziąć X-98d Wdowę czy obsługę karabinami szturmowymi. Czy warto brać Wdowę zamiast Żmiji?

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Warto. Wdowa to działo, które ma ogromną przewagę siły ognia nad innymi snajperkami. Szpieg nie potrzebuje za bardzo karabinu szturmowego, bo z daleka strzela z kampy, a z bliska poradzi sobie pistoletem maszynowym. Karabiny Szturmowe powinienes brać pod uwagę tylko jeśli naprawdę nie lubisz używać snajperki.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dzięki za szybką odpowiedź. A czy lepsza jest żmija czy wdowa dla szpiega? Pytam z ciekawości.
Odpowiedz
Moim zdaniem Wdowa. Według mnie Żmija to najgorszy ze wszystkich trzech karabinów. Wdową trafiasz raz i po kłopocie, tylko amunicję trzeba oszczędzać. Jak grałem szpiegiem, wolałem Modliszkę niż Żmiję, a Wdowa to taka modliszka do kwadratu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Bardzo mi pomogłeś
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram eimyra. Dla szpiega bardziej opłaca się brać wdowe.
Odpowiedz
Popieram Dla szpiega wdowa to istny skarb. Kłopot jak zauważono jest tylko z amunicją ale jeśli masz celne oko to bez najmniejszych problemów poradzisz sobie w grze. Żmija co prawda jest sztbkostrzelna ale obrażenia nią zadawane są 3 razy mniejsze niż te u modliszki.Nie mówie już o wdowie. Karabiny szturmowe dla szpiega to średni pomysł. Jak będziesz grał kiedyś strażnikiem,adeptem lub inżynierem to wtedy bedziesz mógł wziąść pod uwage karabin szturmowy
Odpowiedz
← Mass Effect

X-98d Wdowa czy karabiny szturmowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...