Kołysanka

slyszal ktos o nowym filmie Machulskiego?? www.kolysankafilm.pl jak na moj gust, moze byc calkiem dobry ubaw na tym filmie... sadze ze warto bedzie skoczyc w walentynki na ten film. Do tej pory najlepszą komedią Machulskiego był Kiler. Zastanawiam się czy Kołysanka pobije rekord oglądalności Kilera. Trailer wskazuje na to, że tak
Odpowiedz
Może byc spoko film !Wybieram się do kina z moją ukochaną bo zblizaja sie Walentynki !Uważam że dostarczy nam niezapomnianych chwil !W koncu Machulski jest mistrzem KOMEDII !!!
Odpowiedz
obejrzalem film przedwczoraj, sala nie byla wypelniona do ooporu, ale chyba tylko dlatego ze byla godzina 13:00 hie... mimo wszystko byla niezla brecha na sali... jeden moment mi tak utkwil, ze jak se przypomnne do dalej smiac mi sie chce
Odpowiedz
Tak byłem wczoraj stary w kinie !Myślałem że nie wyrobie ze śmiechu Teksty są wręcz niesamowite !Machulski ma głowę do komedii !Polecam !
Odpowiedz
dzis wybieram sie na Kolysanke MAchulskiego! koleszka byl na walentyki to gadal ze sie nasmial za wszystkie czasy:D zobaczymy! Słyszałem, że nie grają tego filmu w Multikinie. Jak dla mnie spoko i tak nie chodzę do tych multipleksów. Sama komercha. Już jakiś czas temu je zbojkotowałem i chodzę tylko do małych kin. Przynajmniej nie czuję, że cało miasto siedzi mi na plecach.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Kołysanka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...