Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego dla Jeźdźca Brakuje nam osob takich jak on na forum Zdrowia, kasy i pomyślności.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O, wszystkiego dobrego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, przygalopuj do nas ponownie

Odpowiedz
Najlepszego Jeźdźcu! Zdrowia, szczęścia, pomyślności i szybkiego powrotu na forum.
Odpowiedz
Niewielu światów do niszczenia Najlepszego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wiedziałem, że się nie powstrzymasz. Wszystkiego najlepszego, Mivedo...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Vampire Lorda! Życzę ci mniej krwi, a więcej wina przy stole, szczęścia, kasy w bród i powodzenia w życiu osobistym
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najlepszego Kiyuku. Szybkiego powrotu na forum.
Odpowiedz
Owszem, wszystkiego dobrego K!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Liczymy, że jeszcze do nas wrócisz Kiyuku, fajnie się z tobą pisało. W każdym razie wszystkiego najlepszego

Odpowiedz
Pewno tego nie przeczyta. A co mi tam. Najlepszego dla VL'a ;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie przeczyta? Jeszcze się zdziwisz ;] Dzięki ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dorzucam się do życzeń

Po zakończeniu konkursów muszę jakoś nabijać posty
Odpowiedz
Zatem i ja dorzucę swe trzy grosze. Sto lat Almonaster!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Spóźnione podziękowania. Na forum mnie nie było bo montowałem nowy sprzęt

A i najlepszego dla Almonatera
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...