Prince of Persia FILM


- Wiesz co? Musimy mieć coś co przyciągnie do nas nowych użytkowników. Trzeba uderzyć w nowe rynki!
- Yup.
- Nastolatki! Kobiety! W przyszłosć patrzę! TO jest to!
- Yup.
- Potrzebujemy jakiegoś mięśniaka na głównej . Kogo by tu wziąć... Mamy Tarameliona albo Prince'a.
- Yup.
- Prince pokazuje więcej klaty. Dawaj go!
- Yup.

A tak na poważnie to właśnie tak wygląda przyszły książe, którego będziemy podziwiać na kinowym ekranie. Co o nim sądzicie? I pytanie kieruje nie tylko do drogich pań.

Odpowiedz

Cytat

Mamy Tarameliona albo Prince'a.

Ekh, jak ja cię kocham XD.

Co do Prince'a: mało "angsty" wygląda jak na Prince'a. I kaloryferek za słabo widać. Chcę coś z rodzaju Spartan z "300".
Przekonamy się w kinie jak to wyjdzie.
Odpowiedz
Ja tam bym wolał Tara ;(

A Prince pasuje mi do roli, jaką miałby zagrać. Tyle że wygląd to nie wszystko... W każdym bądź razie dobry początek. I do tego już nam jakąś kobietę do serwisu prowadzi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Ja tam bym wolał Tara ;(


Jakbym już mial wybierać to wolałbym M. Bellucci albo M. Jovovich .
Odpowiedz
Nie to się rozumie samo przez się (sorry Tar ;p), no ale do wyboru ich nie było. Ale jakby pokazały więcej klaty, to... No


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to jakoś mi nie przypadł do gustu. Nie wygląda mi na Prince of Persia
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Jak dla mnie aktor pasuje do Prince'a - zapuścił włosy, trochę przypakował, gołą klatę pokazał i może już skakać po murach. Zresztą - popatrzcie na inne ekranizacje gier - czy Max Payne jest podobny? Czy Lara Croft była podobna? Gdzie tam. xP Liczy się gra aktorska.
Odpowiedz
Nisko budżetowy będzie to film, prawda ? ...

A gość stanowczo na Prince of Persia to nie wygląda.
Odpowiedz
Jak ja lubię takich malkontentów.

Film raczej nie jest budżetowy bo fabryka słów zazwyczaj nie szczędzi grosza na adaptacje, a poza tym film ma być w 2010 więc śpieszyć się z nim nie będą. Może... to będzie dobre kino.
Odpowiedz
Poza brzuchem - którego mógłbym trochę z zrzucić - wszystko jest OK. Nawet przypomina Princa z Duszy Wojownika i Dwóch Tronów.
Odpowiedz
E, średnio. Podobieństwo niby jest, ale taki z niego Prince jak... właśnie. Zobaczymy jak to będzie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tar, a co mi dasz, jeśli potwierdzę?

PoP w grze jest napakowany, ale dosyć szczupły. Jake jest dla mnie za szeroki do tej roli. I w barach, i w brzuchu, i w twarzy.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
I za mało kaloryferka! Dżizas!
Kino może i być dobre. W końcu PoP to efektywność (jeśli nie momentami efekciarstwo). Jak Księciu będzie dużo skakał, fikał, odwalał Parkoura - będzie dobrze. Na film pójdę i tak czy siak.
Odpowiedz
Jak dla mnie to mało troszkę tego podobieństwa....
Odpowiedz
Napisz sobie na klacie Tar: "Dla Ciebie Eni" i cyknij fotkę. Bedzie wniebowzięta .
Odpowiedz
A mi on wygląda zbyt klocowato. Powinien być szczuplejszy. Dobrze zbudowany, silny, ale do tego i zwinny. Jak to w grze.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

A mi on wygląda zbyt klocowato. Powinien być szczuplejszy. Dobrze zbudowany, silny, ale do tego i zwinny. wink.gif Jak to w grze.


Zgadzam się, za dużo masy Poza tym brakuje mu tej fikuśnej bródki i wygląda jak z WW, a nie z SoT.

Tylko czy gdyby nie pokazał umięśnionej klaty, to czy fanki 'boskiego' Jake'a Gyllenhaal'a poszłyby szturmem do kin ?
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Prince of Persia FILM - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...