Prince of Persia FILM

Ale dlaczego akurat on? ;p Mogliby znaleźć jakiegoś lepszego. Nazwisko i sława to ne wszystko. Jak by się postarali, to by stworzyli nowego bożyszcza.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja bym poszła Mnie tak mocno napakowani faceci nie kręcą.

Cytat

Napisz sobie na klacie Tar: "Dla Ciebie Eni" i cyknij fotkę. Bedzie wniebowzięta .


Wcale, że nie ;u
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Nazwisko i sława? Ja o gościu pierwszo słyszę XD.

Cytat

(...) silny, ale do tego i zwinny.

No tego to my po paru zdjeciach nie zweryfikujemy napewno XD.
Odpowiedz
No ja też pierwsze co słysze o tym gościu.

Ale zauważcie, że tutaj gość jest sfotografowany na jakimś parkingu chyba, a nie na planie. Dodajmy do tego oswietlenie, stylizacje, efekty komputerowe i będzie wyglądał zupełnie inaczej. Mam nadzieje przynajmniej...
Odpowiedz
Aktor może być, ale bardziej pasowałby Hugh Jackman (Wolverine) czy Ryan reynolds (Hannibal king z Bladea) Starawi, chyba nieco za przykokszeni, ale przynajmniej nieokrzesani (+sześciopaki )
Prędzej oni niż ludzie pokroju Tobyego Maguirea i tego tu Jakea Gyllenhalla.
Odpowiedz

Cytat

Nazwisko i sława? Ja o gościu pierwszo słyszę XD.

Cytat

No ja też pierwsze co słysze o tym gościu.

Jarhead, Tajemnica Brokeback Mountain, Zodiak, Pojutrze... Wątpię, czy taki niepopularny. :]
Odpowiedz
Nieoglądałam żadnego z wymienionych przez ciebie filmów i raczej się nimi nie interesuję... chciaż "Zdoaiaka" można by było zoabczyć...
Hugh Jakcman? NIE. Lubię gościa, ale w roli Księcia go nie widzę.
Odpowiedz
Widziałem 3 z 4 filmów i za cholere nie kojarze tego aktora.
Odpowiedz
Tar, przestań. Wiem dobrze do czego to prowadzi. Szukasz kolejnego powodu, żeby się przyczepić. NIE.
Odpowiedz
Możliwe jest, żeby zarost i długie włosy tak odmieniły człowieka? A może to wina wieku? Szkoda, że nie wiadomo kiedy były robione te zdjęcia.

Cytat

Widziałem 3 z 4 filmów i za cholere nie kojarze tego aktora.

Wiesz już dlaczego.
Odpowiedz
Zupełnie... zupełnie inny gość.
Ale coraz bardziej zaczyna mi się podobać... Jakie jest bardzo w moim typie... rawrrrr...
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Prince of Persia FILM - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...