Beron Heavyhand

Ano denerwujący... dla niektórych nawet bardzo
Zwą mnie Filip Humienny. Skąd pochodzę, to widać na lewo od posta. Wiek? 13.11.1990r.
Mimo, że (jak niektórzy zauważyli pewnie) tak utożsamiam się z moim krasnoludem, jestem wysoki jak choinka. Zawsze byłem najwyższy - teraz jestem jeden z tych wyższych
Kłaki czarne, lecz niedługie. W dłuższych wyglądam jak małpa, więc "noszę" krótkie. Oczy błękitne (czasem wieje z nich grozą). Zęby krzywe - jak u konia, to po starym. Podobnie jak zresztą charakter. Jestem nerwowy, choć o wiele lepiej udaje mi się utrzymywać nerwy na wodzy niż ojcu Mieszkam z miterą. Rodzice po rozwodzie.
Muzyka: techno, hard rock, blues, muzyka epicka. Ulubiony klub: Qlimax. Ulubiony kraj: Grecja i Japonia. Uczę się na własną rękę języka nowogreckiego. Książki: głównie fantasy w świecie Forgotten Realms i Warhammera. O, skoro już wspomniałem o Warhammerze, to powiem, że gram w niego nieźle i nie tylko na kompie (tak jak w D&D) Rękę wprawną mam. Dużo precyzji potrzeba, to mnie biorą. IQ: ok. 160pkt. Szkoła: Technikum ekonomiczne. Na studia wybieram się na uniwerek na kierunek: "Filologia klasyczna w zakresie filologii greckiej". Wiara: Moradin. A tak na serio, to ateista. Ulubiony trunek: piwo, miód pitny i winko. Czasem również wódka. Spirytu nie próbowałżem... Ulubione gry: Heroes III i IV, Icewind Dale I i II, Star Wolves, Titan Quest, Zeus, Emperor, Bitwa o Śródziemie II, LBA2, Lineage II, Wiedźmin i Assassni's Creed. Więcej mi nie przychodzi do głowy Telefon: Samsung SGH-E200. Anime i (jeśli jest) manga: Great Teacher Onizuka, FullMetal Alchemist, Death Note, Onegai Teacher, Onegai Twins, Green Green i Love-Ru xD Ulubiona czekolada: mleczna z orzechami. Typ samochodów: Sportowe, tuningowane. Trenuję kendo.

Nic specjalnego, ot kolejny temat do nabijania postów. Proste

[Dodano po 7 godzinach]

Gdzie jest Ogg??? Może on coś napisze. I Khaagar... o ten, to bidak akurat w szpitalu wylądował


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Coś biedny ten Twój temat.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No wreszcie ktoś napisał i chwała Ci za to!! xD Może Oggford mnie nie opuści i coś naskrobie W nim cała nadzieja pozostała!


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Eeeee.... tam biedny od razu. Czegóż można wiedzieć więcej o nim To są takie podstawowe informację dotyczące tego użytkownika, a jak ktoś chce wiedzieć jeszcze np. o której chodzi spać, albo co zjada na śniadanie to niech po prostu napisze na privie do niego.
Odpowiedz
Na śniadanie nic nie jem, jeśli mam wolne xD Cześć Oggu no a spać, to prawie w ogóle nie chodzę...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
"no a spać, to prawie w ogóle nie chodzę..."

Zombie jakiś czy co? o.O
Odpowiedz
A żebyś wiedział xD Czasem jak na mnie spojrzeć... Rozpiska mojej doby. Hm... nie wiem, od której strony zacząć xD Wstaję i siadam przed kompa. Sprawy klanu, fae, Rycerze, Delirka, może jakieś anime, forum GE, moje forum, i strona i już. Po dwóch godzinach mniej więcej robię śniadanie sobie (nie zawsze) i siadam jeszcze przed kompa rozbudzić się bardziej. Jest ok. 15-16 - powychodzę na dwór pokopać piłkę, pojeździć na rowerze, wyrajać kilka fajek, pójść po kumpli, powysyłać kilka esów, napić się zimnego piwa, pójść do sklepu, wynieść śmieci, może posprzątać w pokoju czy wyjść z psicą i znów przed kompa. Tym razem często z kumplem (Ulgar Wilczy Pysk - kiedyś Vlor Isomar). No i oglądamy pełno odcinów anime, czy oglądamy jakiś film. Albo po prostu gramy w któregoś herosa, pokazuję mu, jakich akcji się nauczyłem w assassynie, czy siedzimy jak zwykle na necie. Później on idzie ok. 22 a ja sobie robię kolację. Przy kolacji oglądam anime, bądź siedzę na necie i w końcu albo gram w jakąś gierę, albo - jeśli jest co do roboty - klan i fae i inne gry przez neta. Albo to i to. Jeśli tak, to zwykle nie mam czasu na spanie. I tak w kółko xD Ewentualnie jakaś impreza. Ałć. Zapomniałem o obiedzie...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Niepokojąco często pojawiają się u Ciebie słowa "komp" i "net". Takie małe uzależnienie? Zgaduję, że wzrok już nie ten i bez okularów ani rusz?
Odpowiedz
Hehe A właśnie, że nie, bo to tylko rozpiska mojego dnia i nocy, gdy są wakacje Wzrok mam świetny, a okularów nawet przeciwsłonecznych nie noszę. Nie spędzam całego czasu przed komputerem, internetem i grami. Chodzę też na kendo. W ogóle interesuję się sztukami walk. Jak jest szkoła, to komputer jest włączany jedynie dla muzyki, i czasem zajrzę, czy coś się nie dzieje ciekawego. Taki odruch co pół godziny. Sportu u mnie sporo jest (choć jaram faje, więc to tylko dla przyjemności, nie dla zdrowia choć ponoć spory wysiłek fizyczny niweluje skutki palenia...) i innych spraw niż komputer, lecz tak. Masz rację, W wakacje jestem uzależniony, a potem choleva trudno mi sie oderwać, jak rok szkolny przychodzi Hmm... no a teraz maturka...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Cóż... Zapamiętałem cię już jak robiłeś swoje "pierwsze kroki" na forum i tak już zostało. Anime lubisz, to się chwali (mimo iż ja zaniedbuję się w tej sprawie), muzyka nie moja, krasnoludy też lubię... Ogólnie to joł. x)

Co z książkami i komiksami? Czytujesz coś poza mangą?
Kogo tak bardzo wkurzasz? xD
Lochy, smoki, elfy, krasnoludy... A lubisz klimaty cyberpunkowe i/lub postapokaliptyczne?
Odpowiedz
O wpadłeś w mój słaby punkt na umyśle Postapokaliptyczne filmy, gry itp są zaraz za fantasy u mnie
O widzisz... o książkach zapomniałem! Ogólnie, to czytam Forgotten Realms, Warhammera i WH 40k. Jednak przeplatam sobie z innymi, żeby nie ciągle to samo, bo jak wiadomo z Zapomnianych Krain, Dragonlance, czy WH, to można czytać i czytać i końca nie widać Przeplatam głównie fabryką słów, choć inne też wpadają. Ostatnio dorwałem "Zamieć" od ISA'y. Teraz czytam akurat "Troja: Pan Srebrnego Łuku" i "Troja: Tarcza Gromu" (GRECJA!) <-- fajny klimat. Nie dosyć, że w świecie greckim (to dla mnie plus ), to jeszcze heroic fantasy... (kocham ). Ostanie przeczytane książki? Zdziwisz się, jeśli mówię ciągle o fantasy i Krainach, czy Warhammerze. Przeczytałem "Cesarza" i "Inny Świat" - nie pamiętam autorów. Cholernie ciekawe. Cesarz pokazuje świat komunistyczny i między wojenny - można to przypisać do Polski i innych krajów świata. Np. afryki, czy azji... A Inny świat napisał koleś, co robił w obozach pracy w rosji połowę życia. Cholernie dobry obraz. Wychodzi na to, że w hitlerowkich obozach było nawet humanitarnie w porównaniu do rosji... alem się rozgadoł. Shit! Jestem po 6 piwach, jak na brodacza przystało, sory.
Kogo wkurzam? A ja wiem... klan mnie uwielbia (przynajmniej takie mam wrażenie xDxD), ale legislatorzy - ci starsi - coś za mną nie przepadają zbytnio Nikt mnie tu w sumie nie zna oprócz klanu na fae, więc ni miałem wielkiej nadziei, że ktoś odpisze w tym temacie
A w pierwszym zdaniu napisałeś, że zapamiętałeś mnie od moich początków To żle, czy dobrze?


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz

Cytat

Postapokaliptyczne filmy, gry itp są zaraz za fantasy u mnie biggrin.gif

Postapokaliptyczne filmy? x) Poleć coś, bo jakoś poza Mad Maxem na nic wpaść nie mogłem. ; >

Cytat

A w pierwszym zdaniu napisałeś, że zapamiętałeś mnie od moich początków happy.gif To żle, czy dobrze? tongue.gif

Raczej dobrze. Lepiej znać kogoś i wiedzieć kimś jest od początku, niż po roku się zorientować "to to on pisał?"

Podczas sesji RPG jesteś graczem czy MG? Ilu masz znajomych chętnych do gry?
Co rozumiesz przez "muzyka epicka"? xP
Jakie masz nastawienie do Fallouta 3? ; )

Tak żeby cię nie przemęczać, ale też żebyś się nie nudził...
Odpowiedz
Filmy? Ja wiem... w sumie, to gówno teraz jest nakręcane, a nie filmy Różne... w stylu Przedwczoraj. A... nie to pojutrze xD i różne takie. Jak kometa napier**** (dlaczego tutaj nie można przeklinać? Może jakieś ułaskawienie dla krasnoluda??) w ziemię, czy księżyc rozwalony przez szukanie w nim surowców, atak kosmitów, świat po dwudziestu bombach nuklearnych, zemsta pana boga, naszego jedynego... bądź zemsta zbuntowanych mrówek, czy rambo jedenaście. Nie pamiętam tytułów. W sumie, to się tym zbytnio nie interesuję, po prostu jest dobry film, to go oglądam. Znaczy się oceniam, czy jest dobry, jak go obejrzę xD Czyli filmy fantasy, filmy akcji, rozpierduty, masakry, horrory, czasem coś obyczajowego na deser... no i tak jak palnąłem, boś zapytał: filmy postapokaliptyczne Zwykle są to stare filmy, które przyniesie kumpel, albo lecą w tv. Ostatnio moje ulubione filmy: 300 i Beowulf. Jest jeszcze kilka fajnych, jak jumper, czy zgon na pogrzebie (musisz zobaczyć, poryte jak w...). Moim zdaniem najbardziej schrzaniony film roku (chodzi mi o taki, co mógłby być spoko): Mgła. Ścierwo takie, że szkoda gadać. Temat fajny, ale wykonanie głupie jak but z prawej nogi (jestem leworęczny).

Użytkownik dabi napisał

Raczej dobrze. smile.gif Lepiej znać kogoś i wiedzieć kimś jest od początku, niż po roku się zorientować "to to on pisał?" biggrin.gif

Danke (nie lubię niemieckego) Już myślałem, że zapamiętałeś mnie jako jakiegoś awanturnika chędożonego

Podczas sesji wszyscy chcą, abym był MP, choć nie potrafię prowadzić gier fabularnych (chodzi mi o te na papierze). Zawsze wolę być graczem, bo co z tego, że wiem wszystko, mam kilka podręczników we łbie i nawijam ciągle o jakiś bzdurach? Ja wolę gnieść moim młociskiem wrogów, a nie...
Muzyka epicka? No jest taki gatunek? Chyba, że nie... nie wiem, teraz mi żeś mózg porył Nie wiem, jak to wytłumaczyć, no... no taka, co to na filmach na przykład ciarki wywołuje na całym ciele (albo przynajmniej na ręcach). Ale dałbym kozę z nosa, że jest taki gatunek.
Fallout 3? Nie grałem i nie czytałem recenzji, choć jak patrzę na skriny, to wygląda zajebaszczo Nie będę wystawiać opinii, czegoś, w co nie grałem. Może fajnie wyglądać na skrinach, a być w rzeczywistości szitem, albo fajnie wyglądać i mieć kijowy gameplay. Choć kumpel zachwalał, to mu wierzę na razie


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz

Cytat

Muzyka epicka? No jest taki gatunek? Chyba, że nie... nie wiem, teraz mi żeś mózg porył confused.gif Nie wiem, jak to wytłumaczyć, no... no taka, co to na filmach na przykład ciarki wywołuje na całym ciele (albo przynajmniej na ręcach). Ale dałbym kozę z nosa, że jest taki gatunek.

No właśnie ja też się zmieszałem, bo pierwsze słyszę o takim gatunku. xP Wikipedia również pyta, czy przypadkiem nie zwariowałem (czyt. nie ma). xD

Cytat

Choć kumpel zachwalał, to mu wierzę na razie happy.gif

Ależ ta gra jeszcze nie wyszła. Pytam tylko jaką przyszłość wróżysz. ; )

Cytat

Filmy? Ja wiem... w sumie, to gówno teraz jest nakręcane, a nie filmy

Dziwnym trafem kojarzy mi się temat "The Mist" i podchodzący ze stoickim spokojem Beron. xD

No właśnie... Beron. Skąd ten nick? Za każdym razem jak go czytam, na myśl przychodzi mi baleron... XD
Zgaduję, że w grach jako Krasnolud Wojownik stronisz od magii. Grałeś kiedyś w D&D Czarodziejem albo coś? x)
Odpowiedz
Taa W sumie to uwielbiam magię, ale jak mam grać, to w końcu wybieram krasnala.
A mój nick mi się kojarzy z betonem xD "Beron Heavyhand" wziął się od "Bruenora Battlehammera". Pamiętam, jak pierwszy raz wlazłem na fae, to mnie zjechali za to, że miałem tak na imię i się wkurzyłem i wymyśliłem odpowiednik
A też miło wspominam temat o mgle

Coś mnie tknęło. W końcu mi działa połączenie komp-phon, więc kilka zdjęć daję...:

We wannie. W Podgórzynie u starego:


Też również w Podgórzynie. Sonia:


Ja łażę po skałkach, a Sonia śpi xD :


Noemi - siostra. Na szczęście mieszkam sam z matkę :


Idalia - siostra vol2 :


Więcej zdjęć na moim forum

A właśnie... mam pytanie. Czy na GE jest forum o bitewniakach, czy karciankach? Np. o Warhammerze albo Magiku.

[Dodano po 9 godzinach]

Aaa zapomniałem Ci odpisać na Fallouta. No kumpel zachwalał całą serię i mówi, że z tego, co czyta i widzi po skrinach, to może być spoko lux. Ja nie grałem w tę grę, to się nie wypowiem dogłębniej

[Dodano po 2 miesiącach]

Nie wiem, czy jest na tym forum temat o Najlepszych z Najlepszych, ale nie mam czasu go szukać. Mam swój temat, więc wrzucę tutaj.

Myślicie, że jesteście takie kozaki? Hę?? TO Was ZAGNIE!!!
Ależ ona jest napalona... łoo...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Nie wchodźcie w tego linka - on robi to wszystkim
Zaś te zdjęcia... fajna siostra
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Siostra do odstrzału, ale pies piękny
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że na tym zdjęciu wyszedłeś trochę jak zombie, to po całym dniu przed kompem

Odpowiedz
Zastanawiałem się, skąd kojarzę Berona, dopóki nie obejrzałem "I Am Legend" ;-)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Hahaha, co Courunie? Ciebie też boli od tego kręgosłup?? Toć ja doznałem szoku termicznego! xD

Specjalnie dałem takie zdjęcie jednej z sióstr, bo śmiesznie na nim wyszła Normalnie wygląda w rzeczywistości...
A co do mnie w wannie, to akurat w tedy byłem w stanie, jak nie siedziałem przed kompem od dwóch tygodni
Dzięki za psa
Cholera, nie oglądałem Legendy, muszę zobaczyć, bo nie wiem o co chodzi

A tak w ogóle, to odpowiadacie na posta sprzed dwóch miechów... co wy na ten filmik??? Pokażcie go komuś, kogo nie lubicie i powiedzcie, że super laska rozbiera się itp Powiem Wam, że dziewczyny na to reagują jakoś niespecjalnie... trzy koleżanki, którym to wysłałem powiedziały, że im się podoba, Khaagar wybuchł śmiechem, a Canavar oberwał psychicznie i mówi, że nigdy mi tego nie zapomni xD

PS.: Niedługo dodam jakieś normalne zdjęcie. Do tego czasu możecie mnie podziwiać na naszej klasie pod tytułem "Filip Humienny"
PS2.: Jak ja lubię edytować posty... czyż nie jestem podobny na tym zdjęciu w wannie do mojego obecnego avatara?

[Dodano po 19 dniach]

Ooo... OOO... Jak dobrze, że umieściłem tutaj tego linka do solarium! Po formace straciłem go i nie chciało mi się tego znów szukać, ale od teraz mogę dalej podręczyć kilka osób ]:->


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Beron Heavyhand - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...