[W1] Gdzie zdobęde najlepszy miecz?

Chciałbym zapytać gdzie mogę zdobyć najlepszy miecz w grze Wiedźmin??
Odpowiedz
Jeśli zdobyłeś wszystkie trofea, to w piątym akcie jako nagrodę będziesz mógł wybrać albo krasnaludzki shil- stalowy, albo elficki- srebrny(dawno nie grałem, nie pamiętam dokładnej nazwy ) Moim zdaniem są to najlepsze miecze. Ale koledzy z forum może wiedzą lepiej
Odpowiedz
A jeśli ich nie zdobyłeś, to jest jeszcze dobry ten, który dostajesz w IV akcie od Pani Jeziora za pokonanie Dagona.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
W 5 Akcie Jezeli Odczarujesz Strzyge(nie zabijesz - odczarujesz! ) Ten Doradca Foltesta (nie pamietam jak sie nazywał - ten mały taki z nadwagą XD) da ci miecz..Jak Na mój gust to NAJLEPSZY MIECZ...
Tylko Hip-Hop...
Odpowiedz
Ze srebrnych to zdecydowanie Aerondight...Choć kazdy kto czytał książkę w głębi serca chce dać wiedźminowi Sihil
Ze stalowych, ja do końca walczyłem czymś co kupiłem bodaj u kowala w IV akcie. Nie jestem pewien czy się to przypadkiem Gwalhir nie nazywało. Było całkiem dobre.

Odpowiedz
← Wiedźmin

Gdzie zdobęde najlepszy miecz? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...