Randal


Zacznę uśmiechem, a co mi tam. Znalazłem trochę czasu wolnego podczas pisania bibliografii do prezentacji maturalnej, która w ogóle mi nie idzie.
Wszyscy mnie znacie jako Randzia. Na fae jako Loczusia, fajnego gnoma, który dzięki swym dzyndzlom na głowie stał się sławny ;p
Jestem z Włocławka, miasta, gdzie produkują najwspanialszy ketchup na świecie, no i jest on także w słoikach po 740 ml! Prawie litr Ketchupu = miesiąc wyżerki. Uczę się obecnie w 3 klasie Liceum, dodam, katolickiego. Dlatego też jeżeli chcecie czegoś dowiedzieć się o Bogu, to błagam... Nie do mnie, albowiem społeczność takich szkół uchodzi za najbardziej sheretyczoną (neologizm:)). Jestem w klasie humanistyczno-prawnej.
Jeżeli chcecie wiedzieć jak wyglądam to już pewnie moje zdjęcie dowodowe krąży po największych portalach świata Ale nie o to, nie o to, nie o to. Wzrostu trochę mam, ważę trochę też. Zaś rozwój fizyczny i zmienność wyżej wymienionych parametrów świadczą o tym, że żyję i mam się dobrze. Ostatnio zacząłem współpracę z GameExe, niektórzy może i mnie będą kojarzyć z Pyrkonu, na którym byłem ( artykuł się robi Ekht! ).
Kocham:
Piłkę nożną
Fantastykę - szczególnie ostatnio. Masakra. Dlatego zostały mi 2 dni do oddania bibliografii, a nawet nie zacząłem
Muzykę
Filmy.

Chyba wszystko. Pozdrawiam
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Sekularyzacja?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie zdradziłeś chyba imienia, o rodzinie też nic nie mówisz
Odpowiedz
Aaa! Na Nazarejczyka! Rodzinę mam, zdrową, całą, tata niestety w delegacji. Jestem jedynakiem. A na imię mam Łukasz Ładnie
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Loczuś jest boski! Po prostu uwielbiam tę postać '
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Randal Vassir dnia śro, 02 kwi 2008 - 18:29 napisał

Jestem jedynakiem.


Ja i Athalantar Ci tego nie zapomnimy:P

A tak na serio... całkiem przyzwoity z niego facet... Jak nie gra w nogę
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Jaką muzykę i filmy kochasz? : )
Odpowiedz
Ano można Uwielbiam filmy dobre , głównie ostatnio oglądam klasykę kina, czyli z powyżej 1995 roku nie zdarza mi się zbyt często:P A filmy w odpowiednim towarzystwie to prawdziwa rozkosz Muzyka głównie filmowa. Można kochać głównie za niesamowite, oryginalne motywy, połączenia. D'ciz'ku, przecież Ty wiesz
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
No to może ja takie pytanko związane z fae:
Czy to prawda że kiedyś zabawiałeś się z biednym Lolo w stajni?
Odpowiedz
Chciałam zauważyć, że taki keczup starcza na dłużej niż miesiąc (mam zamówienia na kolejne)

Ulubiony autor?
Ulubiony kolor?
Ulubiona gra komputerowa?

(przypominają mi się czasy podstawówki, jak się prowadziło takie zeszyty przekazywane kolegom i koleżanką z różnymi pytaniami tego typu )
Odpowiedz
Ehh... Nie prawda. Była to plotka. Lolo jest moim bliskim przyjacielem od serca dopiero wtedy, kiedy zamykam drzwi swego domostwa

[Dodano po 5 minutach]

Tak masz zamówienia na kolejne słoiki Ale będzie utarg...
Co do ulubionego autora... Sam nie wiem. Ubóstwiam styl Żambocha, tak więc chyba on.
Ulubiony kolor? Odparłbym na to dość... hmmm... no inaczej, ale nie tutaj... Niebieski Oraz czerwony.
Co do gry komputerowej. Zdecydowanie, z pełną odpowiedzialnością za me słowa stwierdzam, że mam trzy najulubieńsze tytuły. Są to: Baldurs Gate, Half-Life, Sanitarium.
Trzy najfajniejsze gry pod słońcem, których przejście wiązało się z nieustająco cieknącą ślinką i otwartą paszczą
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Hehe, a teraz Randal powiem Ci całą prawdę... To ja napisałem tą plotkę(dzięki że przypomniałeś Enether;))
a nie Orni, jak podejrzewałeś
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Ty draniu! Teraz to wiesz:P Lolo żyje, więc jest zabawa. I nawet Ty, z tymi swoimi bezczelnymi plotkami nie popsujesz naszego wspólnego życia!
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
ZWJJK - pogrubiłeś te litery w pierwszym poście. Coś one oznaczają, jakiś skrót?
Odpowiedz
To by było zbyt przebiegłe jak na mój zmęczony nauką umysł Nie, tak sobie, ot, żeby ciekawie było.
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Randal - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...