[GII] Myszka

Kiedy wszedłem dziś na gothica stwierdziłem, że usunął mi się save (zniknęła nazwa a jak na niego wskażę to pojawia się białe okienko zamiast obrazka), więc wczytuję sobie wcześniejszy save a tu się okazuje, że myszka mi nie działa (nie mogę skakać, czarować itp.):
-Mam w sterowaniu wszystko dobrze ustawione, zgodnie z nim powinienem np. skoczyć w przód klikając lewy przycisk myszy a tak się nie dzieje.
-To nie problem z samą myszką bo podłączałem inną i był podobny problem
-reset kompa nic nie dał
Proszę o pomoc
(i proszę tylko, żeby nikt nie pisał takich głupich postów, to sobie zmień ustawienia sterowania, bo to mi w niczym nie pomoże )

Odpowiedz
Powinieneś wgrać od nowa gothica albo spróbuj pograć na klawiaturze.
Odpowiedz
Echhh nie chce mi się od nowa, jestem już w 3 akcie
Może są jakieś inne rady ??

Odpowiedz
Ech... Wciśnij ESC, wznów grę i już...
Odpowiedz

Użytkownik Sosna dnia śro, 23 sty 2008 - 21:46 napisał

-reset kompa nic nie dał

[post="103659"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



aMorek, wiem, że znasz się na wielu grach i starasz się być pomocny (bo zazwyczaj tak jest), ale podejrzewam, że teraz przeradzasz się w jakiegoś spamera i piszesz, żeby pisać, bo ten post jest bezsensowny, cytat powyżej sam mówi za siebie

Odpowiedz
@aMorek: Co by mu dało wznowienie gry, skoro ją wczytuje i dalej nie działa?

@Sosna: Używasz kodów? Może "zaklinowałeś się" między teksturami? Spróbuj wpisać Marvina i wciśnij F8.
Odpowiedz
Ja sam miałem ten problem i to co napisałem zawsze pomagało...

W takim razie polecam tylko reinstalkę gry (z zachowaniem starych save'ów oczywiście).
Odpowiedz
Weź zrób sobie kopie sejwów (są w katalogu gothica) i zainstaluj gre od nowa powinno pomóc. TYLKO ZRÓB KOPIE SEJWÓW !!
Odpowiedz
no chyba tak zrobie
Ale jakoś mi to do głowy nie przyszło
THX, zobaczę co się z tym da zrobić

EDIT:
Nigdy nie używam kodów

EDIT:
Przeinstalowanie pomogło, temat do zamknięcia, żeby zbytecznego spamu nie było

Odpowiedz
← Gothic

Myszka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...