Myszka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
no chyba tak zrobie
Ale jakoś mi to do głowy nie przyszło
THX, zobaczę co się z tym da zrobić

EDIT:
Nigdy nie używam kodów

EDIT:
Przeinstalowanie pomogło, temat do zamknięcia, żeby zbytecznego spamu nie było
Jedi,
Weź zrób sobie kopie sejwów (są w katalogu gothica) i zainstaluj gre od nowa powinno pomóc. TYLKO ZRÓB KOPIE SEJWÓW !!
Dabu,
Ja sam miałem ten problem i to co napisałem zawsze pomagało...

W takim razie polecam tylko reinstalkę gry (z zachowaniem starych save'ów oczywiście).
Darnok Smith,
@aMorek: Co by mu dało wznowienie gry, skoro ją wczytuje i dalej nie działa?

@Sosna: Używasz kodów? Może "zaklinowałeś się" między teksturami? Spróbuj wpisać Marvina i wciśnij F8.
Sosna,

Użytkownik Sosna dnia śro, 23 sty 2008 - 21:46 napisał

-reset kompa nic nie dał

[post="103659"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



aMorek, wiem, że znasz się na wielu grach i starasz się być pomocny (bo zazwyczaj tak jest), ale podejrzewam, że teraz przeradzasz się w jakiegoś spamera i piszesz, żeby pisać, bo ten post jest bezsensowny, cytat powyżej sam mówi za siebie
Dabu,
Ech... Wciśnij ESC, wznów grę i już...
Darnok Smith,
Kiedy zaczynasz grę od nowa to myszka dalej nie działa?
Sosna,
Echhh nie chce mi się od nowa, jestem już w 3 akcie
Może są jakieś inne rady ??
Jedi,
Powinieneś wgrać od nowa gothica albo spróbuj pograć na klawiaturze.
Sosna,
Kiedy wszedłem dziś na gothica stwierdziłem, że usunął mi się save (zniknęła nazwa a jak na niego wskażę to pojawia się białe okienko zamiast obrazka), więc wczytuję sobie wcześniejszy save a tu się okazuje, że myszka mi nie działa (nie mogę skakać, czarować itp.):
-Mam w sterowaniu wszystko dobrze ustawione, zgodnie z nim powinienem np. skoczyć w przód klikając lewy przycisk myszy a tak się nie dzieje.
-To nie problem z samą myszką bo podłączałem inną i był podobny problem
-reset kompa nic nie dał
Proszę o pomoc
(i proszę tylko, żeby nikt nie pisał takich głupich postów, to sobie zmień ustawienia sterowania, bo to mi w niczym nie pomoże )
Wczytywanie...