Centrum Oceny Avatarów

Czuję się niepocieszony, gdyż trwałem w ciemnocie i nie wiedziałem, iż ten temat istnieje.
Wiec jak się wam mój av podoba?

@Atis -> Nie mogę ocenić twojego ava bo ciągle mi się monitor rusza a co za tym idzie jednocześnie twój av też się rusza...
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
He he... Mhroczny Miś rządzi...

zUo, mhrok i kanapka z serem, Mistrzu...
Odpowiedz
Mój? Mój z Paint'a jest... a tak serio to gdzieś znalazłam oczojebnie świetną tapetę z Hellgate: London z Demon Hunterami. A co, podoba ci się? :3
Odpowiedz
Mój się wam podoba? Mam z Game Exe, bo w interniecie nie mogłem znależć lepszego.

PS. Jak długo masz swojego avka Ekh ?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ekhtelion, twój poprzedni avek był fajniejszy...
Taramelion oczywiście Wiedźmiarz...
Theoden, mnie się nie bardzo podoba. xD Jest taki potworowaty. XD

Ja swój też gdzieś znalazłem. W moim odczuciu nie pasuje do ciemnej skórki forum...
Odpowiedz
aMorek, jeśli mnie sprawne oczy nie mylą, to jeden z fighterów z Guilty Gear widnieje na twoim avie.
Odpowiedz
Wydaje mi się nawet, że jest to Sol Badguy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

aMorek, jeśli mnie sprawne oczy nie mylą, to jeden z fighterów z Guilty Gear widnieje na twoim avie.

Cytat

Wydaje mi się nawet, że jest to Sol Badguy. smile.gif

Widzę, że nie tylko ja zagrywam w GG... Rację macie.

MajereQ, ja nie przepadam za avatarami z żywymi osobami... Są takie dziwne. ;p

Medivh, gdyby nie to, że masz taki nick to nigdy nie odczytałbym napisu na avku.
Odpowiedz

Cytat

Medivh, gdyby nie to, że masz taki nick to nigdy nie odczytałbym napisu na avku.


Teraz nie będziesz już miał problemów Po 2,5 roku przedstawiam mój avatar v2.0 edited by Tar Dzięki wielkie dla niego

[Dodano po chwili]

A w GG grałem niestety tylko w X2 Reload. Muszę skombinować sobie poprzednie wersje.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, ten jest lepsiejszy. xD Ale fakt faktem od czasu do czasu mógłbyś się zdecydować na zmianę rendera.

EDIT:

Ja grałem tylko w Isukę i do tej pory nie mogę pojąć zarzutów w kierunku tej części gry. Przyjemna nawalanka. 3 miesiące w nią ciupałem...
Odpowiedz

Cytat

No, ten jest lepsiejszy. xD Ale fakt faktem od czasu do czasu mógłbyś się zdecydować na zmianę rendera. wink.gif


Nie ma problemu To tak jeszcze z pół roku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O, Medziu ma ava 2.0 XD. Teraz napis jest czytelnieszjy, Tar, dobra robota. Tne napis, który zrobiła Selen wyglądał jak z Painta.
aMorek, ja w GG w życiu nie grałam XD.
Odpowiedz

Użytkownik MajareQ Kezarth dnia nie, 20 sty 2008 - 02:51 napisał

mój avek i tak rządzi

[post="102790"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Użytkownik aMorek dnia nie, 20 sty 2008 - 11:23 napisał

MajereQ, ja nie przepadam za avatarami z żywymi osobami... Są takie dziwne. ;p

[post="102801"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak samo jak ja. Twój avek jest szary i w ogóle bardzo brzydki. Nie podoba mi się na nim ten łysy leszcz, więc dobrze Ci radzę zmień go na lepszy. Nie myyśl, że Ci każe, twój wybór.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Użytkownik Theoden dnia śro, 23 sty 2008 - 10:51 napisał

Tak samo jak ja. Twój avek jest szary i w ogóle bardzo brzydki. Nie podoba mi się na nim ten łysy leszcz, więc dobrze Ci radzę zmień go na lepszy. Nie myyśl, że Ci każe, twój wybór.

[post="103504"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Theoden rozbroiłeś mnie...

De gustibus non disputandum est.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...