[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie??

No pewnie ze bylem w Łasku, przejezdzalem przez niego podzczas wycieczek rowerowych :lol: Co do The Corpse nie slyszalem ale teraz mozliwe ze uslysze
Odpowiedz
Super hardcorowa kapelka, niestety już nie grają. Mogę ci podać stronę http://www.thecorpse.terra.pl/ . Hmm, nie chce się chwalić, ale w tym zespole grał mój ojciec. Jak będziesz uważnie czytał to będziesz wiedział który to. :wink:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Moje ulubione zespoły to: Linkin Park i Korn. Słucham tez niektore kawałki Papa roach, Slipknot, Limp bizkit... i.. nieznosze Hip-hop'u szczegolnie polskiego... blee :?
Odpowiedz
Podpisuje sie pod powyzszego z wiekszym naciskiem na te ciezsze zespoly. A ja mieszkalem niedawno w Sieradzu
Odpowiedz
skoro lubisz mocne zespoły to sobie przesłuchaj Cradle of Filth. Vadera, Behemotha i Lamb of God :D:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
znam tylko te pierwsze 3. a cradle of filth to nawet czasami slucham.
Odpowiedz
no bo wymieniłem tylko te najbardziej znane....powinnes jeszcze znac Dimmu Borgira.....a jezeli jestes ciekawy zespolu Lamb of God to Ci moze kilka próbek wyslac ale to później jak bede mial dostep do swojego kompa....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Dimmu znam. Chyba najbardziej satanistyczny zespol ze wszystkich
Odpowiedz
Hmm, szczerze mówiąc nie znam żadnego z zespołów które wymieniacie, znaczy znam ale nie słucham, ja wole inny typ muzyki (też z dziedziny Rocka ale nie Metal, chodziaż lubie Metallice, ale tylko te stare kawałki bo te z St.Anger nie zabardzo), najbardziej mi odpowiada Punk Rock, Alternative Rock i Hard Rock (zespoły takie jak Suicidal Tendencies, Foo Fighters, Faith no More, Pearl Jam, Soundgarden, Temple of the Dog, Slipknot, The Offspring, Infectious Grooves, Lostprophets oraz stary dobry rock, Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, Van Halen)
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Jakób z hardrocku nie wymieniłeś System of a Downa :D chyba ze go nie słuchasz....a co do Metallicy ST Anger to moja ulubiona płyta wydana przez Metallice...a co do Slipknotu nmie uważam że jest to Hradrockowy zespół....aha i z tego co wiem to metallica gra tera Trash Metal......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wiecie co wam powiem? Gówno, a nie znacie się na muzyce. Jak można pisać takie głupoty. Po pierwsze ktoś na początku pomylił skejtów z hip hopowcami, a to jest na prawde wielka różnica, bo skejt(a poprawnie powinno być skater) to ktoś kto jeździ na desce, a nie ktoś kto słucha hip hopu. Skate nie ma nic wspólnego z hip hopem, chyba że go słucha, co też uważam za głupote, bo do hip hopu się jeździć nie da. To tyle wyjaśnień apropo skejtów i hip hopowców. A teraz wróćmy do muzyki. Mylicie gatunki ludzie. Nie wydaje mi się, że Offspring, albo Coma to heavy metal. Ciesze się, że nie mylicie zespołów black metalowych z disco polo, bo to już byłby szczyt głupoty. Ja osobiście słucham bardzo różnej muzyki, od poezji śpiewanej, przez jazz, blues, rock do wszystkich rodzaji metalu(oprócz nu-metalu). Oczywiście nie każdy zespół grający wyżej wymienioną muzykę mi się podoba, ale troche tego jest. To tyle co chciałem powiedzieć na tematy muzyki. A jak wam się podoba Wish I had an Angel Nightwisha? Bo ja uważam, że popełnili wielki błąd nagrywając coś takiego...
Odpowiedz
Hihihihihi... ales sie Othar zbulwersowal. :lol: Moze i jest roznica miedzy skejtami (skaterami) a hiphopowcami - nie wiem. W kazdym razie ja jej nie widze, a mozesz mi wierzyc - mialem szkolenia z "hardcore'owych wrzutow ze srebrnym outlinem...". Nie interesuja mnie zreszta spory ideologiczne. Oba typy ludzi skreslam a limine. Do hip-hopu jezdzic sie nie da? Heh - "na pomniku" widzialem co innego.
Nie wiem ktora "Coma", ale ta co ja znam, to heavy m. na pewno nie jest fakt. Ale zeby od razu fekaliami tu rzucac bez przesady. Moze to inna "Coma" - nie jednemu psu "Burek"...
Wyluzuj, meeeen - skejtowi bluwers nie przystoi...
..................................CETERVM CENSEO CARTHAGINEM DELENDAM ESSE
Odpowiedz

Cytat

Wyluzuj, meeeen - skejtowi bluwers nie przystoi...

(tłum tarza się ze śmiechu i skanduje: Brawo Ankai !!!) .

W tej kwestki trzeba się zgodzić z przdmówcą (nie znaczy, że tylko w tej ). Myślę, że przyjęło już się cos takiego, że skate to nie koniecznie skater. Może powinno być inaczej. W każdym bądź razie obydwoje kojarzą się chyba większości z tm samym. Szerokie spodnie z "kupą" w kroku, "łańcuch ze smyczą" i kaptur na głowie (czarowniki jakieś ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No tak się kojarzą znam takich i innych. Ale wierzcie mi, hip hop to nie jest muzyka do deski, do deski muzyką jest hardcore, rock, coś w stylu rage against the machine, albo właśnie Offspring, o którym już pisałem. No ale nie jest to forum o skejtach, więc odczepmy się od tego tematu, czemu nikt mi nie odpisał jak wam się podoba Wisha I had an Angel??

P.S.
Wiecie czemu się tak tych skejtów i hip hłopów uczepiłem? Bo hip hopowcy to ludzie typu: "co jest ziomal? dysz dysz hy dysz" a skejci niekoniecznie i utożsamiając skejta z hip hopowcem skejta można w ten sposób obrazić, a szczególnie takiego, który nie słucha shit hopu.
Odpowiedz
Ostre wejście, radykalne poglądy i prawidłowe podejście do shit-hop'u, masz u mnie plusa (trzy plusy i wp... ). Co do Nightwish'a to pewnie odpisze ci Angela
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Czekam z niecierpliwością, na poprawę samopoczucia poinformuję cię, że największa fanka Nightwish'a na forum to „Ancient Guardian”, zastępczyni naszego admina, nie wiem co ci odpowie, ale założę się o Brackie, że na dzień dobry dostaniesz ostrzeżenie Ale aby nie szastać off-topic'iem, to powiem, że w momencie kiedy Metallica wydała ten nu-shit jakim jest st. Anger, to się załamałem. Chłopaki grali od tylu lat porządną muzykę a tu coś takiego, gdyby Mustane był dalej z nimi to pewnie by się tak nie splamili
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą Vantess. I w ten właśnie sposób możemy zobaczyć jak tak wspaniałe zespoły mogą się skurwić. To jest straszne. Mam nadzieje, że Ironów to nie spotka!!
Odpowiedz
Teraz posluchaj mnie uwaznie Othar jesli masz zamiar pozostac na tym forum to powstyrzymuj sie z offtopem i bluzgami ok ? Nie rozmawiasz z kolegami blokersami ...
A co do nightwisha no coz nie kazdy zna sie na muzyce ( choc niektorzy twierdza co innego ) ja nightwisha slucham prawie od 4 lat i podobaja mi sie wszystkie ich plytki i wg mnie kawalek wish i had an angel jest jednym z najlepszych z ich ostatniego albumu. A jesli chodzi o skejtow i hiphopowcow to hmmm moze jest miedzy nimi roznica moze nie guzik mnie to obchodzi jednych jak i drugich nie trawie.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Przyłączam się w zrozumieniu do ostatniego zdania przedmówczyni... I również do omylnego kojarzenia hophopa ze sk8ciarzami... Mój brat i mój kumpel w czasie śmigania na desce słuchali muzy od Blinka, przez Type O' Negative do Biohazard... Ale skoro zakańczamy dysputę, nie będę ciągnąć tego dalej.
Ja sama uwielbiam głos Roba Sowdena w formacji "Arena". Ich album "Immortal" chyba na zawsze pozostanie mi w sercu.
U2 i Queen to zespoły, do których mam sentyment od najmłodszych lat. Nie mogę nie wspomnieć o "Falling into Infinity" albo "Six Degreese..." chłopców z "Dream Theater".
Jednak to co najbardziej mnie kręci to muzyka filmowa, sytuacyjna, lub single z jakichś OST. Bardzo lubię muzę z Morrowinda, pierwszego NWN, serii FF, Vagrant Story. Uwielbiam kawałki z Ghost In The Shell, zarówno te z pełnometrażówki, jak i kompozycje Yoko Kanno i Origi do serii o tym samym tytule.
Hmm, może jeszcze wspomnę o polskiej formacji, która niegdyś zwała się "Abraxas". Otóż chłopcy przekształcili się w projekt o nazwie "Svann" i wypuścili świetny krążek, do którego zaprosiłi kilka fajnych wokalistek, między innymi Anję Orthodox... Płyta nazywa się "Granica czerni i bieli" ale nigdzie za Chiny nie mogę jej znaleźć, co dopiero ściągnąć jakieś próbki... I to chyba tyle.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Jakiej muzy sluchacie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...