[Diablo III] 1 maja dla Blizzarda


Od jakiegoś czasu na stronach Blizzarda (Blizzplanet.com i Diablo3.com) widnieją liczniki liczące czas do 1 maja. Co ciekawe upiększone zostały zdaniami jak: The number of days until half the web links to Diablo3.com. But why??? (Ilość dni, po upływie których połowa Internetu będzie linkować do Diablo3.com. Ale dlaczego???). Oraz inne, po których jedynie można domyślać się ciekawostek na temat fabuły Diablo 3. Poczekamy, zobaczymy.

Odpowiedz
Na D3 czekamy już tyle czasu, że ja powoli tracę nadzieję (przypominam-Diablo2 wyszło w 2000r, Lord of Destruction - rok później). Przeszperałam te stronki, dość sugestywne, jednak nadal podchodzę z rezerwą dla tego terminu.
Odpowiedz
Blizzard robi zbyt wielkie halo wokół własnych gier. Mnie tam podobał się tylko stareńki Starcraft.
Odpowiedz
Dokładnie. Ze wszystkich gier Blizzarda tylko Starcraft przypadł mi do gustu.
Odpowiedz
Kto smaruje ten jedzie ;p Mnie jeno zainteresował wow i war3 ; ] oraz trochę diablo2
Ogólnie nie lubię takich futurystycznych klimatów starcrafta.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Właśnie i mnie specjalnie Starcraft nie przypadł do gustu, za to Diablo owszem więc nie mogę się doczekać kontynuacji.
Odpowiedz
Zakładam że po prostu wtedy zrobią jakąś grę al'a Diablo wydaną w realiach socjalistycznych manifestacji z okazji święta pracy.
Najmocniejsze zaklęcie to No Pasaran zapewne:P
Odpowiedz
Minął 1 maja i nic większego się nie stało, no może poza tym, że Blizzard przejął domenę diablo3.com
Odpowiedz
No właśnie. Cała akcja okazała się kupę warta. A szkoda. Zamknięcie domeny d3, a raczej jej przemianowanie na diablofans, jest chyba wyraźnym znakiem, że się możemy tej gry nie doczekać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Trudno. Ja płakać za Diablo 3 nie będę ;p Mimo iż ogólna seria tej gry przypadła mi do gustu.

WoW na zawsze w mym sercu pozostanie. Grałem nieco wcześniej w L2 i GW jednak zdetronizował blizzard te również mocne tytuły jak dla mnie.

Na pocieszenie zawsze pozostaje fakt, iż Blizz połączył się z Activision. Może MMO Tony Hawk's?

Odpowiedz
WoW śmierdzi i zabija życie realne. ;p
Diablo przynajmniej pozostawia dużo swobody w rl.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Za śmierdzi potępię, jednak to że zabija czas to racja... Czasami aż za bardzo. Jednak gdy odpowiednio się dawkuje można czerpać przyjemność z gry.

Na smutki i problemy lepszy WoW niż alkohol... Jak umrzesz z wykończenia w kafejce jak Japończycy przynajmniej napiszą o tobie w gazecie xD

Odpowiedz
← Nowości

[Diablo III] 1 maja dla Blizzarda - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...