Desdeamona

Żadne.
Szczęścia nie idzie wpisać w zdjęcie, w widok.
Szczęście się czuje, poznaje w osobie.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Widzę, że mamy tu fachowca . Rzeczywiście nikomu nie udało się umieścić szczęścia na zdjęciu. Kolega na górnym wygląda na szczęśliwego ale czy tak naprawdę jest to nie wie pewnie i on sam. Tak samo jak krajobraz może jedynie udawać szczęście nie może nim być. Filozofowie łamali sobie zęby na pojęciu szczęścia i nie ma tak naprawdę jego definicji. Zaraz zadam Ci coś jeszcze jeśli chcesz
Odpowiedz
Nie ma czegoś, czego Des się nie może domyślić xD


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Skoro ktoś kiedyś stwierdził, że świat jest czarno-biały...
Kiedyś sobie pomyślałam, że świat jest bardziej lub mniej szary.
Bo przecież świat to mieszanina kolorów.
Nie można tak szufladkować


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Każde uogólnienie jest krzywdzące ale często bywa też tak, iż boimy się przyznać że coś jest czarne i nie możemy nazwać tego bielą. To człowiek wymyślił szarość.


Mam jeszcze takie pytania Czy często nosisz ze sobą aparat? Czy trzymasz w domu niewywołane filmy? Zdjęcia masz w albumie czy np wszystkie w pudełku? A może masz tylko zdjęcia cyfrowe?
Odpowiedz
Aparat mam ze sobą zawsze. Jak nie cyfrówkę to chociaż ten w telefonie (Swoją drogą aparaty w telefonach poprawiły się Są niemal tak dobre jak cyfrówki)
Niewywołanych filmów mam całkiem sporo. Są to te filmy, z których wiem, że i tak nic ciekawego nie wyjdzie.
Zdjęcia..Część jest w albumie, część na ścianie, a część na dysku.

Najbardziej lubię zdjęcia robić starą lustrzanką, ale niestety znacznie wygodniej jest cyfrówką więc lustrzanka póki co często odpoczywa


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Ja mam właśnie pełno filmów niewywołanych nawet nie wiem co na nich jest Bo właśnie szczyt mojej pasji fotografią przypadł w czasie gdy cyfrówki nie były zbyt popularne albo po prostu za drogie Czy masz lub miałaś czasem tak, że wychodzisz z domu z aparatem i idziesz po prostu przed siebie? W poszukiwaniu "tego" ujęcia?
Odpowiedz
Mam tak bardzo często.


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
O cholera...

*Przelicza plusy odpowiedzi. Okej, jest więcej niż minusów, czyli odpowiada*

Oczywiście!


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Czy zdarza się, że ludzie źle Cię oceniają po pierwszym spotkaniu/spotkaniach? Jeśli tak, w czym się najbardziej mylą?
Odpowiedz
Czym dla Ciebie jest szczęście?
Odpowiedz
Tiernan: Szczęście dla mnie jest akceptacją wad. Bo jak się je zaakceptuje to jest już okej Jak wiadomo wszystko ma wady, więc...

Nit: Cóż, pewnie, że oceniają. Przeważnie myślą, że jestem albo strasznie wredna, albo strasznie naiwna, głupia bądź wiecznie wesoła Wszystko jest pomyłką. Trochę jestem zbyt skomplikowana by oceniać po krótkim spotkaniu


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Z czystym sumieniem (Albo jego brakiem) mogę rzec, że nie


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Czyli nie akceptujesz siebie i swoich wad?
Czy jest coś jeszcze?
Odpowiedz
Ja ogólnie co do wad jestem mało tolerancyjna xD
Chociaż w ludziach tak naprawdę bardzo interesują mnie niektóre wady
Siebie akceptuję i swoje wady też, w końcu żyję ze sobą już tyle lat więc jakoś siebie polubiłam
Ciężko mi zaakceptować wady innych oraz pewne sytuacje. O.
Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpująca


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
To co powoduje że nie jesteś szczęśliwa?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Desdeamona - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...