Strażnik

Też trenowałem pływanie.

A teraz uprawiam inne sporty i hoduję sobie inny mięsień. Kto zgadnie jaki?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zazdroszczę ci... Ja jestem zbyt leniwy by uprawiać sport. xD

No to ja spytam o filmy: co lubisz oglądać, ulubione tytuły?
Odpowiedz
Zapewne piwny Matt Pływanie najlepszy sport, przyjemnie, w wodzie... Bomba. A pomyśleć, że kiedyś bałem się wejść do morza...

Z filmów to lubię dobre filmy wojenne i czasem jakieś komedie. Tytuły: Szeregowiec Ryan, Kompania Braci, Wróg u Bram, O jeden Most za Daleko. A ukochana komedia to Forest Gump.
Odpowiedz
Strzał w dziesiątkę.
Taak, pływanie jest super. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że bym nie umiał pływać. ;x
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Generalnie uprawiam sporty dla zdrowia, nie dla zawodów, tytułów, honorów i medali. Organizm potrzebuje ruchu, mięśnie potrzebują wysiłku, należy dbać o swoje ciało, póki jest młode i da się je jakoś zmieniać, modelować. W przyszłości, na starość, to się zwróci


[Zieeew]. Zawsze brzmisz tak pompatycznie czy tylko jak mówisz o sobie?


Ostatnio przeczytałeś?
Odpowiedz
Napisałem, co myślę Ekh.

Dosłownie przed chwilą przeczytałem Gazetę Wyborczą Ale nie od deski do deski.

Ostatnio przeczytałem "Inny świat" Grudzińskiego i "Tango" Mrożka, aktualnie dość intensywnie czytuję podręczniki z biologii A tak pod koniec kwietnia jakieś opracowania, by sobie poprzypominać główne motywy z lektur itp.

Z fantastyki to przeczytałem ostatnio serię "Złotoskóry" pani Robin Hobb oraz "Na ostrzu noża" (obydwa tomy) pana Zambocha. W planach (po maturze) mam serię pani Hobb "Soldier's Son" w oryginale (po angielsku), "Sierżanta" i "Bez litości" Zambocha oraz niejaką panią Lackey, którą poleciła mi koleżanka. Tą ostatnią także planuję w oryginale (po angielsku) czytać. Trochę sie tego kurcze zebrało, teraz jeszcze na to zarobić
Odpowiedz
Tworzysz, tj. piszesz jeszcze ? Czy też rozwijasz jakieś inne umiejętności ? (nauka to umiejętność, ale logicznym jest ją pominąć ). A może dopiero masz zamiar coś rozpocząć, wrócić do czegoś ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
@Courun - piszę jedno opowiadanie... tak od pół roku gdzieś. Drugie mam w głowie. Nie ma czasu, dla mnie pisanie nie jest czynnością łatwą, nie przeleję 4 stron w godzinę. Dobrze jest, jak w godzinę przeleję solidny akapit. Ale mam zamiar pisać dalej w swoim starym settingu nazwanym przeze mnie "Krainami Jedynego". Na początek skończę opowiadanko "Nieznajoma" (to półroczne), potem zacznę pisać opowiadanie "Bastion Szaleńców". A potem może małe co nieco w innym settingu? Bo tych mam w głowie masę.

@Valandil - Nie, to zbyt wielki problem dla mnie. Mam wypadające i przetłuszczające się włosy.

[Dodano po 10 miesiącach]

Kahu kahu kahu... Zakurzone toto. Ale odgrzebię, może nowsi userzy chcą poznać admina swojego forum
Odpowiedz
Cześć, jestem tu nowy i mam pytanie.

Dlaczego opis Twojego tematu brzmi jak motto pewnej partii politycznej?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Hm... ujmijmy to tak. Połowicznie zgodne z poglądami, połowicznie czysty marketing
Odpowiedz
← Użytkownicy

Strażnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...