[TESIV] Patch, plugin, itp.

Stworzyłem ten temat aby każdy kto lubi grać w TES IV, przeszedł grę i chciał ją trochę urozmaicić. Proszę pisać w tym temacie i zadawajcie pytania, a spróbuje na nie odpowiedzieć.
Przyjmuję też prośby w postaci znalezienia czegoś lub podania jakieś porady.

Dodatki które urozmaicają grę to "The Lost Spires" (dodaje nowe lokacje, nową gildię i nowe przedmioty), "DremoraCompanion" (dodaje 1 dodatkową rasę oraz kilka ciekawych zadań), zbiór "M.O.E." (ulepsza w pewnym stopniu grę, dodaje kilka ciekawych i ogólnie lepsze rozwiązań do gry, dodaje nowe lokacje oraz nową gildię/klan), "Servant of the Dawn" (dodaje nowe lokacje, nowe przedmioty, uzupełnia główny wątek gry oraz możliwość dołączenia i uczestniczenia w Mistycznym Brzasku) oraz "Akatosh Mount By Storm" (dodaje możliwość przyzwania smoka i użycia go jako wierzchowca).

Więcej pytań proszę zamieszczać w tym temacie.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.

Odpowiedz
Szukam dodatku, który modyfikuje nieco wygląd zbroi dla kobiet. W Morrowindzie było coś takiego, ale dla Obliviona nie znalazłem. Masz może jakieś informacje na ten temat?
It can’t be outmatched
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia pon, 15 gru 2008 - 08:42 napisał

Szukam dodatku, który modyfikuje nieco wygląd zbroi dla kobiet. W Morrowindzie było coś takiego, ale dla Obliviona nie znalazłem. Masz może jakieś informacje na ten temat?

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?optio...info&id=330 może to, jest tego wiele, sam mam kilkanaście takich ale nie pamiętam linków
Odpowiedz
Dziękować - mniej więcej o to mi chodziło.

[Dodano po miesiącu]

Teraz mam inny problem. Masa tego na Planet ES. Jakie mody zainstalować w kwestii zmiany wyglądu ciała postaci? Wiele dziwnych znalazłem, różne stroje wymagają różnych modów, co jest męczące. Chodzi mi o to, by moja kobiecina była nieco bardziej... smaczna w wyglądzie, bo to co jest oryginalnie to jakieś wychudzone nie wiadomo co...

[Dodano po 4 dniach]

Dobra, dałem sobie radę sam.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Patch, plugin, itp. - Odpowiedź

Wczytywanie...