Patch, plugin, itp. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Dziękować - mniej więcej o to mi chodziło.

[Dodano po miesiącu]

Teraz mam inny problem. Masa tego na Planet ES. Jakie mody zainstalować w kwestii zmiany wyglądu ciała postaci? Wiele dziwnych znalazłem, różne stroje wymagają różnych modów, co jest męczące. Chodzi mi o to, by moja kobiecina była nieco bardziej... smaczna w wyglądzie, bo to co jest oryginalnie to jakieś wychudzone nie wiadomo co...

[Dodano po 4 dniach]

Dobra, dałem sobie radę sam.
Oreyn,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia pon, 15 gru 2008 - 08:42 napisał

Szukam dodatku, który modyfikuje nieco wygląd zbroi dla kobiet. W Morrowindzie było coś takiego, ale dla Obliviona nie znalazłem. Masz może jakieś informacje na ten temat?


http://elderscrolls.phx.pl/index.php?optio...info&id=330 może to, jest tego wiele, sam mam kilkanaście takich ale nie pamiętam linków
Courun Yauntyrr,
Szukam dodatku, który modyfikuje nieco wygląd zbroi dla kobiet. W Morrowindzie było coś takiego, ale dla Obliviona nie znalazłem. Masz może jakieś informacje na ten temat?
Luyanki Werpolterop,
Stworzyłem ten temat aby każdy kto lubi grać w TES IV, przeszedł grę i chciał ją trochę urozmaicić. Proszę pisać w tym temacie i zadawajcie pytania, a spróbuje na nie odpowiedzieć.
Przyjmuję też prośby w postaci znalezienia czegoś lub podania jakieś porady.

Dodatki które urozmaicają grę to "The Lost Spires" (dodaje nowe lokacje, nową gildię i nowe przedmioty), "DremoraCompanion" (dodaje 1 dodatkową rasę oraz kilka ciekawych zadań), zbiór "M.O.E." (ulepsza w pewnym stopniu grę, dodaje kilka ciekawych i ogólnie lepsze rozwiązań do gry, dodaje nowe lokacje oraz nową gildię/klan), "Servant of the Dawn" (dodaje nowe lokacje, nowe przedmioty, uzupełnia główny wątek gry oraz możliwość dołączenia i uczestniczenia w Mistycznym Brzasku) oraz "Akatosh Mount By Storm" (dodaje możliwość przyzwania smoka i użycia go jako wierzchowca).

Więcej pytań proszę zamieszczać w tym temacie.
Wczytywanie...