Kiriłł

Prawda, prawda, miażdży No to dla Ciebie specjalnie kolejny obrazek z kolekcji



Uczenie się w moim przypadku to za dużo powiedziane Ale jak mus to mus A i pracuje również, u mojej siostry w bazie nurków
Odpowiedz
Dobra, dobra, nie udawaj bo i tak wszyscy wiedzą, że jesteś gejzerem
Odpowiedz
Dowcip okazyjny: ZNAJOMOŚCI?! Jak? Nie wierzę! - Dziękuje za uwagę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Kiriuszka, a Ty w ogóle kiedykolwiek potłukłeś sobie kolana? Znaczy nie tak, że jak się z kimś biłeś tylko na betonie, jak ja zwykłam robić xP

A tak poza tym to co poza mną zabrałbyś na bezludną wyspę? Tutaj napisz taką wersję dla wszystkich x)

Do jakich miast byś pojechał ze swoją pierwszą trasą koncertową zespołu?

Jegu mai svaja i jeszcze myleti tau (Litości, jak to szło...? ^_^)

To jeszcze cię od razu zapytam czy chciałeś kiedyś mieszkać w pobliżu wielkiego miasta, ale kawałek poza nim.

Kim chciałeś zostać, kiedy byłeś mały?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz

Cytat

Kiriuszka, a Ty w ogóle kiedykolwiek potłukłeś sobie kolana? Znaczy nie tak, że jak się z kimś biłeś tylko na betonie, jak ja zwykłam robić xP


Nie, tak, że się po prostu przewracałem to nie bo nie jestem ciamajdą jak Ty :* Ale jeśli chodzi ogólnie o kolana to mam stawy mocno sfatygowane. Ech... Sport to zdrowie, prawda?


Cytat

A tak poza tym to co poza mną zabrałbyś na bezludną wyspę? Tutaj napisz taką wersję dla wszystkich x)


Poza Tobą? Biorąc pod uwagę, że teraz wszystko w moim życiu kręci się wokół Ciebie to... Nie mam pomysłu. Choć po dłuższym namyśle to typuje gitarę.



Cytat

Do jakich miast byś pojechał ze swoją pierwszą trasą koncertową zespołu?


Wiesz, że twardo stąpam po ziemi, więc ciężko mi tak odpowiedzieć. Te 4 lata nauczyły mnie sporej pokory odnośnie zespołu i wszystkiego co z tym związane. Mam podejście takie, że albo mierzymy wysoko albo wcale, chowamy nasze efekty do szuflady. Dlatego tutaj się wstrzymam z odpowiedzią. Będzie co będzie.


Cytat

To jeszcze cię od razu zapytam czy chciałeś kiedyś mieszkać w pobliżu wielkiego miasta, ale kawałek poza nim.


Jestem na tyle elastyczny i łatwo się przystosowuje do nowych warunków, że nie ma to dla mnie różnicy czy poza miastem czy w mieście. Ale jeśli tak pytasz o wygodę to jednak lepiej dla mnie mieszkać w mieście niż poza.



Cytat

Kim chciałeś zostać, kiedy byłeś mały?


Bodajże okulistą a potem stwierdziłem, że bycie drugim Hammettem jest zdecydowanie lepsze. Obecnie nie chcę być drugim Hammettem. Wolę być Kiriłłem
Odpowiedz

Cytat

Czy wyglądam jak Litwin to nie mam pojęcia, musiałbym tutaj fotę wrzucić bo sam nie jestem w stanie tego ocenić.


A jak wyglądają Litwini?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Nie skomentuję bo nie chcę zostać rychło zagryziona przez wybrankę "zaspanego Litwina"
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
To znaczy, że źle, dobrze? Chyba nie pogryzie...
Odpowiedz
Nie jestem o niego zazdrosna... Hmm, no dobra... xD Jestem xP

Lepiej powiedzieć, żeś nieładny i narazić się na moją wściekłość, bo jesteś mój i śliczny, czy też lepiej stwierdzić, że miło na Ciebie patrzeć i narazić się na mój atak zazdrości?
Żartuję. W końcu jestem niekobieca, więc nie jestem potwornie zazdrosna o kogoś, kto potrafi stwierdzić, że jest we mnie kompletnie zakochany raz na 10 minut, bo czy ma to sens? ^_^

Moje biedne skacowane, zaspane, pół głowy ode mnie wyższe i dwa razy ode mnie szersze maleństwo...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
← Użytkownicy

Kiriłł - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...