Darnith

Eee..... co jest na twoim avku?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Kapliczka Innosa z Gothica II. Screen zrobiony w klasztorze magów.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
PiS czy PO?
Odpowiedz
Eee... PO chyba, bo PIS to jedno wielkie nieporozumienie
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Kot czy pies?
Greyhawk czy Forgotten Realms?
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Pies, pies... wole moje psy które w ogóle mnie nie słuchają niż koty (Enether nie obraź się )
Forgotten Realms.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Twoja Stara czy Twoj Stary?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Trudne pytanie Tak po równo
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Eee... sam nie wiem. Raczej pisarzem,(!!!!!! !!!!!!!) chociaż może nauczycielem... (!!!)... albo kimś innym. Może za kilka lat już będę dobrze wiedział...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Polskiego albo matematyki
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie radzę chyba że jesteś samobójcą to wtedy tak. Jako nauczyciel polskiego musiałbyś wiele rzeczy wytłumaczyć, sprawdzać kartkówki, sprawdziany, odpytywać uczniów zadawać zadania domowe i na dodatek musisz znać wszystkie zasady z gramatyki itp.
Jako nauczyciel matmy musisz wykonywać to co jest napisane wyżej i musisz znać wszystkie wzory, a ich jest dość sporo.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
takie życie nauczyciela:P poza tym mało płacą

jak sie oceniasz jako pisarza?
jaka dobra jest wg ciebie twoja praca?
jaka dobra jest wg ciebie moja praca?
jak mnie oceniasz jako pisarza?
jesteś prawiczkiem?
jakie masz poglądy seksualne( homo, hetero, biseksualista)?
co byś zrobił dla swojej ukochanej?
czy gdybyś miał skakać na bungee albo ze spadochronem, wskoczyć do wody z rekinami i inne kaskaderskie rzeczy to które byś z nich zrobił i dlaczego?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 21:49 napisał

jak sie oceniasz jako pisarza?


A wiesz, że słabo?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 21:49 napisał

jaka dobra jest wg ciebie twoja praca?
jaka dobra jest wg ciebie moja praca?


Moja? Darnith w poszukiwaniu skarbów
Twoja? Opowieści Ferendiru (chyba tak to się nazywa)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 21:49 napisał

jak mnie oceniasz jako pisarza?


Dobry jesteś, dobry

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 21:49 napisał

czy gdybyś miał skakać na bungee albo ze spadochronem, wskoczyć do wody z rekinami i inne kaskaderskie rzeczy to które byś z nich zrobił i dlaczego?


Nic bym nie zrobił bo by mi się nie chciało
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
aha to odpowiedz jeszcze na pytania "jaka dobra jest wg ciebie twoja praca? i jaka dobra jest wg ciebie moja praca?" bo na razie podałeś tylko tytuły a ja chce żebyś ocenił w skali 1/10:P
Odpowiedz
Opowieśći Ferendiru - 7.5/10
Darnith w poszukiwaniu skarbów - 6/10
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Zbyt nisko siebie oceniasz. Po ostatnim fragmencie jaki dodałeś to ta ocena powinna wyglądać 7,5/10.
Jugg jeśli to czytasz to nie obraź się na tą wypowiedź. Nie czytałem twojej opowieści i nie chcę żebyś myślał że jesteś złym pisarzem.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
zapraszam do lekturki, i przyznaję ci rację, bo co racja to racja- słabo się oceniasz innos:P
Odpowiedz
Właśnie. Wysoka samoocena to podstawa. Ja na przykład często mówię sobie, że jestem najlepszy i najwspanialszy.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Darnith - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...