[OT News] Kolejne zmiany

W Królestwie Orodlinu trwają przygotowania do rozpoczęcia konkursu na kapłanów, albowiem na dniach mieszkańcy tej Krainy będą mogli zawiązywać oficjalne związki małżeńskie. Na tak ważne stanowisko będą ubiegać się najznamienitsi obywatele Orodlinu.
Ponadto zespół Orodlin Team pragnie zaprosić wszystkich na organizowany oficjalny zlot w dniach 1-4 maja w okolicach Warszawy - bliższe szczegóły na forum zewnętrznym gry.
Jak zwykle podajemy także zmiany jakie nastąpiły w grze przez ostatnie 3 tygodnie:

- usprawnione sortowanie chowańców do rozrodu
- poprawki odnośnie tagów klanowych
- 3 nowe grafiki do bestiariusza (Mroczne Widmo, Widmowy Pies i Czarny Smok)
- wprowadzono zakładkowy profil postaci
- pojawił się fabularny FAQ
- usprawnienie przesyłania bogactw i przedmiotów w skarbcu
- wprowadzono możliwość wstawiania opisów dzielnic
- umieszczono kolejne 63 tekstów w grze.

Co więcej w dniach 19-20 kwietnia w Lublinie odbędzie się Konwent Dragoon 2008, gdzie m. in. zostanie wygłoszony referat "Fenomen RPG via WWW na przykładzie Orodlin.pl". Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Odpowiedz

Cytat

Kto będzie prowadzącym tego referatu?


Klaus Korner

Cytat

I dlaczego masz czerwone "s"?


pewnie moderator pokazuje, że nie umiem pisać po polsku.
Odpowiedz
A co złego jest w tym "s"?
// mod edit: Zabrakło tego s.

Kurcze, żeby Lublin nie był tak daleko, to bym z chęcią pojechał na ten konwet poznać Klusa na realu.

Liczę na jakąś relację z tego konwentu specjalnie dla GameExe. Prawda, że to całkiem możliwe?
Odpowiedz
Jako że w komentarzach do jednego z newsów portalu gexe.pl pojawił się post dotyczący pewnego aspektu gry Orodlin, a jednocześnie odpowiedź i sprostowanie, które zamieściłem w tychże komentarzach nie jest akceptowany przez moderatorów i administratorów portalu, dlatego też umieszczam tutaj komentarz do którego chciałbym się ustosunkować (komentarz wklejam cały mimo, że duża jego część nie ma związku z tym co chę napisać - nie chcę jednak, abym został posądzony o manipulowanie czyimś tekstem - a niestety moderator tego forum nie zgodził się na wstawienie tych dwóch postów na to forum, co byłoby odebrane za bardziej obiektywne)

Oto post "Gościa", do którego chciałbym się ustosunkować:

Cytat

Wieczne przepychanki OroTeam zaczynaja byc smieszne Panowie: licznik on-line spada, graczy coraz mniej, nuda wieje, dzieki tysiacom zmian przez pol roku nie jestescie w stanie `zjesc` gry ktora zmian nie ma wcale a wy sie przejmujecie jakimis duperelami w stylu: ankietka na jakims forum dla 5 userow ;D Mozna sie promowac duzo sprawniej niz komentarze na takim poziomie co tutaj Pozdrawiam


A oto moja odpowiedź:

Cytat

Owszem - licznik online spada tak samo jak i liczba graczy. I dzieje sie to nie bez przyczyny. Wprowadzilismy system walki z multikontami, ktory caly czas udoskonalamy. Po jego zastosowaniu z dnia na dzien usunieto okolo 1/3 kont. Co przeklada sie zarowno na status graczy online, jak i liczbe kont w gry. Ponadto wprowadzane do gry rozwiazania maja na celu obiektywizacje rozgrywki - nie trzeba obecnie siedziec 24h na dzien w grze, aby cos osiagnac (np. odswieżac co godzine energie w domku). Jednak ze statystyk serwera wynika, ze liczba graczy codziennie sie logujacych do gry pozostala na tym samym poziomie. A zatem "nie wszystko zloto co sie swieci".
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[OT News] Kolejne zmiany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...