Vanita Scalfari

Co do wypowiedzi Marudnego:

Palnij się w czache, podrap po jajeczkach i sam idź do dentysty skoro masz talon. Tak jak mówił Mel to było żałosne i wręcz... Niezbyt zachęcające do poznania Ciebie. Pardon: Jeśli ja na ten przykład sobie położę łapki na tyłku Vanitki to co walniesz mi? Jeśli tak to wybacz, ale powinieneś się ogarnąć i troszeczkę zbastować.

Przedstawiona przeze mnie sytuacja była spekulacją.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
This is gonna be painful (skomentował Fav, po czym stara się zmienić temat)

A co w końcu Vanita sądziłaś o polconie? Jakaś taka oficjalna opinia by się przydała. Bo pyrkon nieco różni się klimatem od polconu i jestem ciekaw czy ci będzie pasował.
Odpowiedz
Jak wątek główny tego tematu będzie wciąż oscylował niebezpiecznie wokół moich co bardziej lub mniej ciekawych części ciała, to poproszę o jego zamknięcie, ot co.

A na Polconie mi się podobało, bo było dużo tańczenia, piwa i był śmieszny koleś w czarnej koszuli z żabotem i z kataną.
Poza tym było miło, bo Favar i Strażnik byli mili. Nie wiem, czy jak będzie wielka kupa ludzi będę tak samo zachwycona, ale mam nadzieję, że tak
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
← Użytkownicy

Vanita Scalfari - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...