[GI] Lee vs Gomez

Z góry chciałbym zaznaczyć, ze post był wielokrotnie kopiowany, oczywiście mojego autorstwa, więc mogą tam wystąpiś zwroty do różnych forumowiczów, których na tym forum może aktualnie nie być...


Jak myślicie, kto by wygrał, gdyby w pojedynku ze sobą stanęli Lee i Gomez?

Kolejne, trudne pytanie...
Na to pytanie możemy sobie rozmawiać, ale pewnej odpowiedzi nie otrzymamy... Kto by wygrał: Gomez, który latami harował w kopalniach rudy, co było świetnym treningiem, wraz z innymi Kopaczami w posiadaniu Kilofa pokonał strażników, oraz udało mu się jako-tako zorganizować obóz, że wszystko funkcjonuję, a przy okazji dogadał się z Królem, czy też Lee, który był nadwornym Generałem na służbie u Króla Rhobara II, codziennie mógł sobie chodzić na treningi szkolić się w sile/walce bronią, oraz którego zapewne zawsze było stać na pożywny prowiant, przez co narażał się na głodówkę.
Oprócz tego, możemy jeszcze omówić kwestie tego, jakie mają Statystyki, oraz Ekwipunek, a te rzeczy w takim starciu są dość ważne. Tak samo, jak mówił Lord Sado, lepiej rozmyślać nad Statystykami bardziej realistycznymi, niżeli Gothic'owymi, ponieważ to robi różnicę... Jak już wiele osób przede mną wspomniało, Gomez posiada znacznie lepszy Ekwipunek, niż Lee. No, może "znacznie lepszy", to nie, ale lepszy na pewno... Rozważając i to, nadal nie jestem pewny, co do wyniku tego pojedynku...
To może jeszcze wyszkolenie bojowe? Jak już wspomniałem, Gomez długo harował w kopalniach w posiadaniu Kilofa, może w tej broni jest dość wyszkolony, ale czy w takich, jak Gniew Innosa? Faktycznie, obie bronie mają ten sam typ: są dwuręczne, ale mimo to Kilof, to Kilof, a Miecz, to Miecz... Lee jest w posiadaniu Topora, lepszej broni od Miecza, czy nie? Statystycznie rzecz biorąc, to tak, bowiem Gniew Innosa, posiada o pięć obrażeń więcej... Jedna Lee, jako były Generał mógł właśnie codzienne stosować trening tą bronią, czego też nie broniono Gomezowi, ale on był chyba trochę za leniwy, więc (Lee) mógł się nieźle wyszkolić w jej władaniu...
Hmm... No i nadal nie wiem, na kogo bym postawił - Pewnie większość z tych, którzy się tutaj wypowiedzieli wierzy w Lee, ponieważ ten bardziej przypadł im do gustu, niżeli Gomez, a nie dlatego, że naprawdę uważają go za lepszego. Może właśnie i to powstrzymuję mnie, przed uwierzeniem, że to Gomez by wygrał, nie wiem...


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Teoretycznie lepszy miecz ma Gomez, więc to on powinien mieć większe szanse, ale za to Lee jest moim zdaniem lepiej wyszkolony, no i Gomez prowadzi raczej siedzący tryb życia i wygląda na starszego od Lee, dlatego też wybrałbym Lee (głównie dlatego, że bardziej go lubię )

Odpowiedz
Szczerze? Gdybając ot fabularnie wygrałby Lee, a co do gry? Co do gry to ja Lee obijam na 9lvl dla jego broni, Gomez jest w tym czasie nieśmiertelny ale magnatom radę daję, myślę że w grze jednak to Gomez jest tym lepszym.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
jeśli gomez jest nieśmiertelny to nie możesz sprawdzić jego siły
Choć moja walka z nim wyglądała żałośnie, ledwo zdążył się z tronu podnieść

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia czw, 13 mar 2008 - 20:49 napisał

Szczerze? Gdybając ot fabularnie wygrałby Lee, a co do gry? Co do gry to ja Lee obijam na 9lvl dla jego broni, Gomez jest w tym czasie nieśmiertelny ale magnatom radę daję, myślę że w grze jednak to Gomez jest tym lepszym.

Dawno nie grałem już w G1, zapomniałem jak się ten miecz nazywa, co trzeba go bryłkami rudy aktywować... Ale tak czy inaczej, z tym mieczem, można łatwo powalić Gomeza.


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Ja przeszedłem G1, ale naprawdę... już za cholerę prawie nic nie pamiętam Więc nie wypowiem się. Kojarzę tylko, że Gomez silny był.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Właściwie to nie znamy przeszłości Gomeza, wiemy tylko, że pracował w kopalni jako skazaniec. Za co został skazany- tego nikt nie wie ale raczej był przywódcą jakiegoś bandyckiego kręgu skoro został mianowany przywódcą największego obozu w koloni. Co do samej walki sądzę, że Gomez i Lee pozabijali się nawzajem- zwycięzca zginąłby od ran.
Odpowiedz
Mnie dziwi jak takiego Gomeza udało się wepchnąć do tej Kolonii, to strasznie silny i niezrównoważony człowiek... w przeciwieństwie do Lee

Odpowiedz
Też racja, ciekawe co takiego zrobił, że trafił do kolonii, wybił całą wieś ???

Odpowiedz
Ja bym raczej stawiał na dość wrednego wroga politycznego, który próbował przejąć władze.
Odpowiedz
Ja za to wolę Lee, Gomez iż ma lepszy miecz to decyzje podejmuje głupie. Nie wiem jakim cudem tyle czasu on rządził SO, ale w końcu i tak będzie wąchał kwiatki od dołu.


Odpowiedz
Silną stroną gomeza jest jego kontakt ze światem zewnętrznym, dzięki czemu dostaje najlepszą broń i najlepszy pancerz jaki jest możliwy nie tylko w Kolonii ale i w całym Khorinis. Poza tym chronią go jego "goryle"
Lee natomiast jest świetnym wojownikiem sam z siebie, który nie powinien był wogóle zostać skazany. Nie potrzebuje on obstawy, ale jednak ludzie sami mu ją zapewniają. Z rządzy zemsty na pewno ciągle rozwija swoje umiejętności, a Gomez nie ma powodu by stawać się silniejszym, bo jest zbyt pewny siebie.

W uczciwym pojedynku wygrałby Lee.
Odpowiedz
Na kodach zamienilem sie w lee i w gomeza gomez ma lepsze statystki i ekwipunek
Odpowiedz
← Gothic

Lee vs Gomez - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...