Kocie wojny

Tamten szary wydawał się smaczniejszy
Odpowiedz
Pff... braterska koalicja mająca na celu zgnębienie mnie... ;/

Koty rlz!

@Ate: Jako posiadacz 3 (słownie: trzech) kotów zgadzam się z tobą w pełni.
Koty są też duuużo lepszymi przyjaciółmi niż ludzie, a na ich miłość trzeba sobie zasłużyć...
Odpowiedz
Jako posiadaczka 2 (słownie: dwóch) kotów protestuję przeciwko maltretowaniu (nawet słownemu) tych zwierząt
A koty są śliczne, słodkie i baaardzo złośliwe (trzeba się z nimi układać xDD)
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia śro, 05 mar 2008 - 10:34 napisał

Ja mam takiego farta, że zawsze trafiam na takie teksty podczas jedzenia...

Nie uczono Cię, że jedzenie przy monitorze jest ryzykowane? W każdej chwili może coś wyskoczyć.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia śro, 05 mar 2008 - 10:34 napisał

Strażnik, ja kotów nie jadam. Ja je przytulam i wyciskam z nich całe życie XD...

Biedactwa...
Tar, co polecasz najbardziej z kota?
Odpowiedz
Ej no, nie róbcie ze mnie kogoś, kto nienawidzi tych fałszywych futrzaków. Ja naprawdę lubię koty. Lubie je głaskać, przytulać, drapać za uszkiem i bawić się z nimi. Ale najbardziej lubię koty z musztardą i keczupem...

Cytat

Tar, co polecasz najbardziej z kota?


Ja też mogę coś polecić? Najbardziej polecam nie Z kota a DO kota, zwłaszcza czarnego. Strzelać. Z karabinu. Air Soft Gun. Fajnie ucieka
Odpowiedz
A macie... powyżywajcie się... Parę nowych:


Odpowiedz
Ale kto powiedział, że ja nie lubię kotów? Ja KOCHAM koty! Dlatego ojciec na złość kupił psa...
Odpowiedz
Jaa... ten pierwszy jest cudny... Piękne foto i niezła praca grafika. Majstersztyk.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia śro, 05 mar 2008 - 17:17 napisał

Ale kto powiedział, że ja nie lubię kotów? Ja KOCHAM koty! Dlatego ojciec na złość kupił psa...

Przynajmniej jeszcze pies ma jakieś szanse na obronę przed Tobą. XD

Może powklejać fotki jakiś innych zwierzaków? Kotki są już... ups zapomniałem że Enether też przegląda ten temat.
Odpowiedz
Cała prawda o kotach.. Smacznego.

A na poważnie:

OTO prawdziwa natura tych sierściuchów.
A TAK powinno się je karać za grzechy

Jednak.. może jednak Egipcjanie mieli rację?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Kocie wojny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...