Etheriel

Wiele osób tak topic założyło, więc gorszy nie będę. Kto pyta nie błądzi, więc pytajta ;p
Odpowiedz
Imię, wiek, wykształcenie, ulubiony kolor, aktor, aktorka, przedmiot, sportowiec, zespół etc
Odpowiedz
Imię: Uukassiu, tudzież Łukasz ;p
Wiek: W czwartek będzie 14 lat
Wykształcenie: Niepełne podstawowe
Ulubiony kolor: Czarny
Aktor: Bruce Lee
Aktorka: -
Przedmiot: Historia
Sportowiec: Sensei Terada (o ile Seiseikai Yoshinkan Aikido można zaliczyc do sportu )
Zespół: Moi dix Mois, Kagrra, Malice Mizer, Lacrimosa, Nightwish...
Etc: ?
Odpowiedz
Etc. czyli m.in: stosunek do władzy (poglądy polityczne?), religii, innych wyznań, innych narodów, UE, posiadania dzieci, wymarzony zawód, kobieta, samochód, mieszkanie, ulubiona potrawa i sposób wypoczynku
Odpowiedz
No i może rozmiar buta i koszulki. Bo mnie to bardzo ciekawi.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Religia
Chrześcijaństwo: Całkowicie się nie zgadzam z zasadami głoszonymi przez Kościół.
Buddyzm: Piękniejszej religii (filozofii?) chyba nie ma...
Islam: Podobnie jak chrześcijaństwo - na początku religia bardzo wzniosła, głosząca miłośc. Teraz zdegenerowana.
Neopogaństwo: Ciekawe zjawisko, aczkolwiek wątpię w sens modlenia się do Peruna
Polityka
Stosunek do rządu: Banda wieśniaków i kłamców.
UE: Korzyści płynące z członkostwa są naprawdę spore. Szkoda, że Polska ich nie umie wykorzystac...
Inne
Posiadanie dzieci: Szczerze? Nienawidzę tych wszędobylskich bachorów...
Wymarzony zawód: Profesor japonistyki.
Kobieta: Nie za niska, nie za wysoka, czarne, proste włosy, najlepiej japonka Z chrakteru po prostu powinna byc miła i tolerancyjna. Niczego więcej mi nie trzeba.
Samochód: Jakaś Toyota najlepiej.
Mieszkanie: Domek jednorodzinny
Ulubiona potrawa: Lubię dużo rzeczy...
Sposób wypoczynku: Zależy od humoru. Przeważne aktywny.
Rozmiar buta: 38
Rozmiar koszulki: 165
Odpowiedz
To ja też coś zadam. O!

Kartofel czy ziemniak?
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Pewnie dziwne pytanie, ale skąd taki avek na forum i dlaczego klasa "Demonolog"?
Odpowiedz
Dlaczego postanowiłeś dołącvzyć do forum Game Exe?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Miv - Avek dlatego, bo lubię mangę. Demonolog stąd, że jestem zUym i mhrocznym gothem, więc inna klasa poza wampirem, zabójcą i nekromantą mi nie przystoi xD

Majare - Pominę to wymownym milczeniem ;>

Theoden - Nawet dokładnie nie pamiętam. Ale wiem, że w pierwszym poście pytałem się bodajże o gildie. I było to rok z kawałkiem temu...
Odpowiedz
Może powiedz mi jeszcze: czego nie kupisz za pieniądze?
Odpowiedz
Nawiązując - sądzisz, że świat byłby lepszy bez pieniędzy? Nie rozpatrując tego płytko, czyli tylko w aspekcie kontaktów międzyludzkich.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Myślę, że wycofanie pieniądze wiele by nie dało. Człowiek zawsze czegoś tam będzie pragnął. Teraz pragnie pieniędzy, co czasem robi z niego szaleńca. Kiedyś zaś pragnął np. muszelek
Odpowiedz
Chciałbyś mieć dzieci ? - może dziwne pytanie, ale odpowiedź nie zawsze jest oczywista.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Oczywiście, że NIE. Jak już mówiłem wkurzają mnie te przeklęte, wszędobylskie małe skrzaty
Odpowiedz
A po co, a na co, a czemu, a dlaczego itp i w kółko tak mogą
Odpowiedz
Z życia wzięte:
Idę sobie spacerkiem chodnikiem w weekend, pogada piękna, humor mam dobry, aż tu nagle podchodzi do mnie grupa gówniarzy, na oko trzecioklasistów.
- Ej, jesteś ten, no... Szatan? - pytają się i lustrują wzrokiem jak jakieś dzieło sztuki.
- Tak, a moim hobby jest unicestwianie pobożnych duszyczek, więc spadać mi do kościoła bachory...
O dziwo - poszli sobie. I tak gwoli wyjaśnienia, to nie miałem na sobie żadnych pieszczoch, glanów, czy koszulki z nadrukiem jakiegoś zespołu metalowego. Po prostu byłem ubrany na czarno, bo innych kolorów nie toleruję. No i może mam też nieco dłuższe włosy. Ale naprawdę tylko nieco...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Etheriel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...