Etheriel

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia śro, 09 lip 2008 - 19:23 napisał

Dla mnie matma nie jest zła, z tym, że na spr jak co do czego dojdzie to nie ma dostatecznie dużo czasu żeby skończyć
To jakie przedmioty lubisz ???
(no po za wf i infą, na których zazwyczaj jest luz)


Eh sosna niechciałbyś wiedzieć co u mnie jest na w-fie

Hmm... Ulubiony Gatunek Gier i Ulubione Gry(pytanie może się powtórzyć bo nie znam całego tematu na pamięć)
Odpowiedz
Sosna, akurat wychowania fizycznego również nie lubię, ponieważ to co tam robimy jest zwyczajnie śmiechu warte. Rozgrzewka np. trwa maks. pięć minut. I jak tu się nie dorobić kontuzji? Ja mam jeszcze o tyle komfortową sytuację, że jestem w miarę rozciągnięty, a i tak zdarza mi się coś jeszcze nadwyrężyć. Moją nienawiść do tego przedmiotu podsyca dodatkowo fakt, że każą mi grać w gry zespołowe xP A ja przeca jestem aspołeczny aż do bólu...

Co do przedmiotów które lubię... Cóż, w zasadzie, to wszystkie humanistyczne.


Cytat

Hmm... Ulubiony Gatunek Gier i Ulubione Gry

Moim ulubionym gatunkiem jest zdecydowanie RPG. Do ulubionych gier zaś zaliczam między innymi wszystkie części TES, sagę Baldur's Gate, Opowieści Barda, oraz Lineage II.

[Dodano po 58 sekundach]

Byłbym zapomniał - wpieniają mnie też niemożebnie lekcje religii ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Etheriel dnia śro, 09 lip 2008 - 21:22 napisał

Sosna, akurat wychowania fizycznego również nie lubię, ponieważ to co tam robimy jest zwyczajnie śmiechu warte. Rozgrzewka np. trwa maks. pięć minut. I jak tu się nie dorobić kontuzji? Ja mam jeszcze o tyle komfortową sytuację, że jestem w miarę rozciągnięty, a i tak zdarza mi się coś jeszcze nadwyrężyć. Moją nienawiść do tego przedmiotu podsyca dodatkowo fakt, że każą mi grać w gry zespołowe xP A ja przeca jestem aspołeczny aż do bólu...
Byłbym zapomniał - wpieniają mnie też niemożebnie lekcje religii ;p


Witaj w klubie...
Hmmm... Ulubiona Potrawa i Ulubiony Serial Kryminalny
Odpowiedz
Seriali nie ogladam, ale Death Note sie chyba podpina pod kryminal. Potrawy ulubionej zas nie mam. Zjem praktycznie wszystko, byle by dobrze przyrzadzone xD
Odpowiedz
aha - ulubiony gatunek filmowy?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Etheriel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...