Theoden

Witam. Jestem Theo, czyli Krzysiek. Mam 12 lat i jestem ministrantem ( tylko się nie śmiać) Lubię grać w piłkę, koszykówkę, jeździć na rowerze, wchodzić na forum GE i chodzić do szkoły . Interesuje sie mitologią grecką i trochę rzymską. Nie jestem miłośnikiem muzyki, ale filmów. Lubie oglądać Władcę Pieścieni, Troję, Shreka. Uwielbiam grać w gry takie jak Gothic i gry cRPG. Jeśli macie pytania walcie śmiało i nie krępujcie się.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
no to Theo jesteś podobny do mnie-no oprócz ,,cech"typu imię (którego nie wymienię bo mi się nie podoba ale fakt faktem że napisałem na forum jak się nazywam )
a propos sam jestem ministrantem więc się nie śmieje

A teraz nadszedł czas na pytanie:jaką miałeś średnią na półrocze?
Odpowiedz
Lubisz chodzić do szkoły, jesteś ministrantem - wiesz, że jeden św. Krzysztof już był ?
Odpowiedz
Zmieni mu się szybko. Niech tylko pójdzie do gimnazjum XD...
Odpowiedz
Mnie podstawówka już nudziła, a co dopiero gimnazjum. Nauka, nauka, nauka...

Theoden- w jakie inne gry cRPG (pomijając Gothic'a) grasz? XD
Odpowiedz
Co wolisz - kartofel czy ziemniak?
Jaki masz stosunek do... eee... (Wiem palne coś głupiego!) ... Jaki masz stosunek do satanistów?
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikami... podstawówka jest, że tak powiem prosta, nie trzeba się wiele uczyć i dlatego ją niektórzy lubią, niestety w gimnazjum jest już gorzej:
A z tego, że jesteś ministrantem nie będę się śmiał, tylko dziwię ci się, że chce ci się to robić
(A po za tym znam kilku fajnych ministrantów )

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia sob, 23 lut 2008 - 17:09 napisał

A teraz nadszedł czas na pytanie:jaką miałeś średnią na półrocze?

Miałem średnią 4.83. Na koniec IV klasy miałem nieco wyższą - 5.0.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Milten 5 dnia nie, 24 lut 2008 - 10:17 napisał

Theoden- w jakie inne gry cRPG (pomijając Gothic'a) grasz? XD

Morze teraz w nie nie za bardzo gram ale wymienię kilka - Icewind dale, Morrowind, Baldur's Gate i czasami bawię się na edytorze NWN .

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rix dnia nie, 24 lut 2008 - 16:19 napisał

Co wolisz - kartofel czy ziemniak?
Jaki masz stosunek do... eee... (Wiem palne coś głupiego!) ... Jaki masz stosunek do satanistów?

Wolę grule . Jaki mam stosunek do satanistów? Acha, czyli do Ciebie: olewam ich .

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ Kezarth dnia pon, 25 lut 2008 - 09:32 napisał

Theoden przepraszam za nie wywiązanie się z obietnicy wykonania sygnaturki. Przy najbliższej okazji postaram się coś stworzyć dla Ciebie

Dzięki wielkie! U was to rodzinne, każdy robi przeróżne grafiki .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Który z was jest młodszy, jeśli można wiedzieć ?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
No, to w takim razie ile lat ma Tar?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Theoden, lubisz grać w piłkę (tak przy najmniej napisałeś) a czy kibicujesz jakiemuś klubowi (tia gadam a raczej pisze jak wielki fan piłki czy coś, co to piłka nożna a to tych dwudziestu kolesi latających za kulką )? A co do lubienia chodzić do szkoły to gimnazjum nie jest takie złe jak nie którzy mówią, trzeba brać pozytywy, przykładowo mój kolega podchodzi bardzo pozytywnie do lekcji np. : Kidy będzie ten angielski, chcę się wreszcie wyspać .
Odpowiedz
← Użytkownicy

Theoden - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...