[TESIII] Trudne/dziewne/niepojęte pojęcia

Walę prosto z mostu.
Czym jest SANKTUARIUM?? Gram mrocznym elfem i mam czar "Pradawny strażnik" i to mi daję 10 pkt. sanktuarium. Używam go i nie widzę żadnych zmian...
Odpowiedz
Utrudnia trafienie celu. Im wyższe, tym większa szansa, że cel uniknie ciosu. Mając to na sobie co do zasady w zależności od stopnia rozwinięcia trudniej Cię trafić.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ja znalazlem jakis medalion z czarem "oznaczenie". Co on daje ? Ma to jakis zwiazek z teleportacja czy cos? Wiesz moze, Courun?
Od miłości niedaleko do nienawiści"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Tak się składa, że wiem Dobrze podejrzewasz. Otóż rzucasz czar oznaczenie. Jak nazwa wskazuje - oznacza punkt, w którym stoisz. Potem podróżujesz i rzucasz czar Przeniesienie - przenosi nas do miejsca, w którym rzuciliśmy wcześniej Oznaczenie. Zatem np. w mieście rzucasz Oznaczenie, potem ruszasz w teren i po wykonaniu misji rzucasz Przeniesienie i lądujesz w mieście, gdzie rzuciłeś Oznaczenie. Przydatna rzecz.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Trafilem xD
Sluchaj a zeby rzucic czar przeniesienie to mi trzeba innego medalionu? Czy z tego samego z czarem oznaczenie moge rzucic przeniesienie ale kiedy najpierw zaczaruje jakies miejsce na oznaczenie?
Od miłości niedaleko do nienawiści"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Tak. Te czary są raczej osobno. Kupowałem je w Gildii Magów - jeden chyba w Balmorze, a drugi w którejś z filii. Drugie pytanie nie ma sensu - rzucasz jeden, potem coś robisz i rzucasz drugi - by wrócić. W takiej kolejności
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A czym jest "rozproszenie"?
Wydawało mi się, że coś jak niewidzialność, ale nie, bo znalazłem strzały z rozproszeniem na dotyk! Strzelałem w coś, trafiałem, widać było że użyto magicznego zaklęcia i tyle Co to daje?
Odpowiedz
Cytuję instrukcję:
"Neguje działanie zaklęć rzuconych na cel. Nie ma wpływu na zdolności, choroby, klątwy i efekty używania magicznych przedmiotów. Stopień efektu jest równoważny prawdopodobieństwu udanego rozproszenia zaklęć"
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przydatne jeśli ktoś rzucił na ciebie lub na siebie jakiś czar .
Odpowiedz
A efekt "Milczenie"? Z początku sądziłem, że to jak w dedeku, uniemożliwia rzucanie czarów, ale jak znalazłem miksturę milczenia, to zwątpiłem. I jeszcze jedna rzecz, co mnie zastanawia: zwój wyleczenia z paraliżu - jak go użyć, skoro będąc sparaliżowanym, nie mogę rzucać zaklęć?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Co do mikstury Milczenie to nie za bardzo wiem o co ci chodzi. A co do zwoju Wyleczenie z paraliżu na siebie to z tego co pamiętam to normalnie można go użyć. Będąc pod wpływem paraliżu nie możesz rzucać czarów( na cel dotyk) ale na siebie powinno się dać. Bardzo dawno grałem więc mogę się mylić.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Trudne/dziewne/niepojęte pojęcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...