Trudne/dziewne/niepojęte pojęcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jeździec Apokalipsy,
Co do mikstury Milczenie to nie za bardzo wiem o co ci chodzi. A co do zwoju Wyleczenie z paraliżu na siebie to z tego co pamiętam to normalnie można go użyć. Będąc pod wpływem paraliżu nie możesz rzucać czarów( na cel dotyk) ale na siebie powinno się dać. Bardzo dawno grałem więc mogę się mylić.
Rangramil,
A efekt "Milczenie"? Z początku sądziłem, że to jak w dedeku, uniemożliwia rzucanie czarów, ale jak znalazłem miksturę milczenia, to zwątpiłem. I jeszcze jedna rzecz, co mnie zastanawia: zwój wyleczenia z paraliżu - jak go użyć, skoro będąc sparaliżowanym, nie mogę rzucać zaklęć?
Bhaal998,
Przydatne jeśli ktoś rzucił na ciebie lub na siebie jakiś czar .
Courun Yauntyrr,
Cytuję instrukcję:
"Neguje działanie zaklęć rzuconych na cel. Nie ma wpływu na zdolności, choroby, klątwy i efekty używania magicznych przedmiotów. Stopień efektu jest równoważny prawdopodobieństwu udanego rozproszenia zaklęć"
Magik,
A czym jest "rozproszenie"?
Wydawało mi się, że coś jak niewidzialność, ale nie, bo znalazłem strzały z rozproszeniem na dotyk! Strzelałem w coś, trafiałem, widać było że użyto magicznego zaklęcia i tyle Co to daje?
Courun Yauntyrr,
Tak. Te czary są raczej osobno. Kupowałem je w Gildii Magów - jeden chyba w Balmorze, a drugi w którejś z filii. Drugie pytanie nie ma sensu - rzucasz jeden, potem coś robisz i rzucasz drugi - by wrócić. W takiej kolejności
Almonaster,
Trafilem xD
Sluchaj a zeby rzucic czar przeniesienie to mi trzeba innego medalionu? Czy z tego samego z czarem oznaczenie moge rzucic przeniesienie ale kiedy najpierw zaczaruje jakies miejsce na oznaczenie?
Courun Yauntyrr,
Tak się składa, że wiem Dobrze podejrzewasz. Otóż rzucasz czar oznaczenie. Jak nazwa wskazuje - oznacza punkt, w którym stoisz. Potem podróżujesz i rzucasz czar Przeniesienie - przenosi nas do miejsca, w którym rzuciliśmy wcześniej Oznaczenie. Zatem np. w mieście rzucasz Oznaczenie, potem ruszasz w teren i po wykonaniu misji rzucasz Przeniesienie i lądujesz w mieście, gdzie rzuciłeś Oznaczenie. Przydatna rzecz.
Almonaster,
Ja znalazlem jakis medalion z czarem "oznaczenie". Co on daje ? Ma to jakis zwiazek z teleportacja czy cos? Wiesz moze, Courun?
Courun Yauntyrr,
Utrudnia trafienie celu. Im wyższe, tym większa szansa, że cel uniknie ciosu. Mając to na sobie co do zasady w zależności od stopnia rozwinięcia trudniej Cię trafić.
Magik,
Walę prosto z mostu.
Czym jest SANKTUARIUM?? Gram mrocznym elfem i mam czar "Pradawny strażnik" i to mi daję 10 pkt. sanktuarium. Używam go i nie widzę żadnych zmian...
Wczytywanie...