[IWD2] Kusze

Tyle, że ja nie zwróciłem uwagi na twoje stwiedzenie na tyłach, tylko sam wiem, że mój łucznik zawsze jest spory kawałek za resztą i trudno go upilnować
I nie wiem czy łotrzyk waliłby równie mocne hity jak łowca

Odpowiedz
Aha ok rozumiem

No coz, jakbys mu dal troche umiejetnosci przy awansie mysle ze bylby optymalnie dobry. Spodziewam sie ze reszta mysli podobnie
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Waliłby by lepiej niż łowca; ma większą zręczność od łowcy i chyba też z łuku może cios w plecy zrobić jak jest niewidzialny z tego co pamiętam...
Odpowiedz
A jakie atuty polecacie oprócz, szybkiego strzału i celnego strzału, oraz jakie eq, które zwiększyłoby jego moc rażenia

Odpowiedz
I tu właśnie jest lipa bo możesz tylko sobie dodawać atuty w broni....i tylko tym zwiększysz sobie obrażenia....ewentualnie jakieś magiczne strzały albo bełty.....płonące są baardzo oki...
Odpowiedz
No wlasnie, z atutow wiele wiecej nie bedzie mial.

Kwestia kuszy i bełtów jest bardzo wazna
Płonące bełty sa baaardzo dobre, ale tez i dosc drogie. Osobiscie polecam rowniez bełty +4, ogolnie dostepne, ale mysle, ze dosc dobre :]
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Kuszę najlepiej dać dla klasy postaci jak Wojownik z rasą Krasnolud. Z najlepszą kuszą oraz amunicją w tej grze miałem nawet w Głównej ręce +54. Lepszego wyniku w statystykach postaci nie uzyskałem. Jak ktoś chce sprawdzić to niech sobie zrobi samych wojowników.
Odpowiedz
Tez mialem kusznika Czarodzieja w sumie bo byl łajza jesli chodzi o walke wiec mu dalem bron dystansowa. Coz, czy pozniej sa lepsze kusze/łuki ??

Oczywiscie ze tak!!
Ja mialem pod koniec jakas zlota kusze +5 premia do ataku, ale nie pamietam skad skminilem
Odpowiedz
← Icewind Dale

Kusze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...