Czy Atis jest botem?

Pragnę poruszyć pewną kwestię .

Otóż jak powszechnie wiadomo kobiety gracze są jak jednorożce: Jedni twierdzą że istnieją, lecz nikt ich jeszcze nie widział, zaś drudzy że najzwyczajniej w świecie nie ma czego takiego jak kobieta gracz.

No i teraz właściwa kwestia... Na naszym forum jest graczka o nicku Atis. Znana i lubiana przez wszystkich (i niech ktoś spróbuje zaprzeczyć lub się nie zgodzić z tym stwierdzeniem). Posiada ona rozległą wiedzę z dziedziny komputerowej rozrywki oraz hardware'u. To jest już podejrzane...

Istnieją trzy możliwości:

1. [Najbardziej prawdopodobna] Atis jest w istocie botem nowej generacji, obdarzonym sztuczną inteligencją i osobowością, zdolnym do postrzegania rzeczywistości i komunikowania się z ludźmi.

2. Atis to w istocie zboczony 50-kilku letni facet z nadwagą, który podszywa się pod 16-latkę w nieznanym nam celu.

3. [Najmniej realna] Atis jest prawdziwa. (Tak tak... Prawdziwa kobieta znająca się na kompie!)

Co wy o tym sądzicie?

[Do Atis jeżeli to czyta: Nie chciałabyś się ze mną spotkać? Chciałbym bliżej poznać twój kod źródłowy .]
Odpowiedz

Cytat

[Do Atis jeżeli to czyta: Nie chciałabyś się ze mną spotkać? Chciałbym bliżej poznać twój kod źródłowy  .]


Portal GameExe nie bierze udziału i nie pochwala żadnych form stręczycielstwa, nagabywania, molestowania nieletnich i ogólnie klęczeć na grochu zbereźniku i zdrowaśki klepać!!! A jak skończysz to krzyżem leżeć aż ci chuć nie przejdzie!
Odpowiedz
Ekh -> Aleś Ty delikatny

Co do tematu to przecież wszyscy moderatorzy (włącznie z władcami) to BOTy a my jesteśmy poddani jednemu wielkiemu badaniu nad zachowaniami ludzi w różnych sytuacjach...

Ene -> nie pij więcej tego co wypiłeś przed napisaniem tego tematu

DOWN: miałem na myśli coś pokroju: denaturat, borygo, zużyty olej silnikowy*
* - niepotrzebne skreślić




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Co? Herbatki owocowej "Saga" się już napić nie można? Szkoda...

A co do "chuci".... ech... nevermind .
Odpowiedz
Zachciało mu się kod źródłowy badać, dziewczyne se znajdź pomyleńcu .
Odpowiedz
Ej... moderator a OT robi!

Wypowiadać się na temat, a nie o mnie.
Odpowiedz
Ty jesteś bardziej beznadziejym przypadkiem .

Odczytaj ten obrazek:
Odpowiedz
I jestem z tego dumny . A to jest portret Przwodniczącego Miau'a (Chairman Meow).

btw: Tar, czy ja Ci wypominam że jesteś hm... gałką na kiju?

Co do obrazka:
"Program has occured illegal operation. Program terminated"

KONIEC OT
Odpowiedz
PROTEST. NIE JESTEM ŻADNYM BOTEM... Caps mi się włączył.
Odpowiedz
Taa... wierzymy Ci...

To może druga możliwość jest prawdą?
Odpowiedz
Enether jak myślisz że to ta druga możliwość to czemu chcesz się spotkać Nie no dobra sądzę że Atis jest dziewczyną ;p


Odpowiedz
W momencie w którym okazało się że Atis nie jest botem spotkanie straciło sens... Już nie poznam jej kodu źródłowego i nie podbiję rynku IT.
Odpowiedz
A chodzi o tą dużą, metalową, czy tą przed super-wypasionym kompem?


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Pod każdym względem twarda babka. Tylko dlaczego ma wąsy?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
To jeszcze gorzej!


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Czy Atis jest botem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...