[Diablo] Przenoszenie przedmiotów między postaciami

Witam.


Moja postać jest lekko obładowana i tak się zastanawiam, czy istnieje możliwość przenoszenia przedmiotów miedzy postaciami w ramach jednego konta na BN ? Bo mam np. coś dla czarodziejki a gram barbarzyńcą...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
grasz na battlenecie ?? jeśli tak to tworzysz postac a następnie gre z hasłem na poziomie normal czaekasz na niej 5+ minut i wyrzucasz to co chcesz przeniesc potem szybko logujesz się barbarzyńcą czy tam sorckiem i wchodzisz na gre lapiesz rzeczy ale musisz to zrobic szybko bo po 3-5 minutach bez osoby na grze jest usuwana
Odpowiedz
Działa, ale przenosiłem między postaciami nie z rankingu. Gdy stworzyłem nową i chciałem jej dać coś od postaci nierankingowej to wtedy pisało, że gra nie istnieje - czyżby to było ograniczenie ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
tak to jest ograniczenie tak samo jak postacie zwykłe (smiertelne) nie mogą grać z zawodowcami...
więc mając iteam na postaci nierankingowej możesz go dać 2 która też jest nierankingowa
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kabu8 dnia wto, 05 lut 2008 - 20:38 napisał

grasz na battlenecie ?? jeśli tak to tworzysz postac a następnie gre z hasłem na poziomie normal czaekasz na niej 5+ minut i wyrzucasz to co chcesz przeniesc potem szybko logujesz się barbarzyńcą czy tam sorckiem i wchodzisz na gre lapiesz rzeczy ale musisz to zrobic szybko bo po 3-5 minutach bez osoby na grze jest usuwana


:O !

Nie lepiej użyć programu Multi, dzięki, któremu możesz otworzyć Diablo 2 ile razy dusza zapragnie, dzięki czemu, możesz wejsc na pierwszym diablo postacią, która ma przedmiot, stworzyć nią grę, a następnie włączyć drugi raz, nie wyłączając pierwszego, i na tą samą grę wejść inną postacią, której chcesz dać owy przedmiot.

Po co czekać?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Co to za program i gdzie go znajdę ? Dziwne, ale raz mi zablokowali na parę dni konto - może właśnie za to logowanie się po przedmioty, bo innych grzechów nie pamiętam
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie jestem pewien czy to jest to Cou, bo ho, ho, ho temu, gdy ja to ściągałem nazywało się po prostu MULTI. Jednak z opisu mogę wnioskować, że jest to ten sam program, ale pod inną nazwą.

Masz tu stronkę.

http://diablo.phx.pl/download/2/9/

Program - D2 LOADER xxx, gdzie xxx to patch jaki używasz.

Powinno śmigać.

A co do blokowania, to nie wydaje mi się, żeby przez coś takiego. Używanie Multi jest karalne tylko wtedy gdy "Diablo kroczy po ziemi". Wtedy można tylko jedno mieć włączone, co by zamiast 1 annihilusa, 8 nie zebrać za jednym razem.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Inne cRPGi

Przenoszenie przedmiotów między postaciami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...