Przenoszenie przedmiotów między postaciami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Tak, znalazłem. Dzięki
Tamc.,
Nie jestem pewien czy to jest to Cou, bo ho, ho, ho temu, gdy ja to ściągałem nazywało się po prostu MULTI. Jednak z opisu mogę wnioskować, że jest to ten sam program, ale pod inną nazwą.

Masz tu stronkę.

http://diablo.phx.pl/download/2/9/

Program - D2 LOADER xxx, gdzie xxx to patch jaki używasz.

Powinno śmigać.

A co do blokowania, to nie wydaje mi się, żeby przez coś takiego. Używanie Multi jest karalne tylko wtedy gdy "Diablo kroczy po ziemi". Wtedy można tylko jedno mieć włączone, co by zamiast 1 annihilusa, 8 nie zebrać za jednym razem.

Courun Yauntyrr,
Co to za program i gdzie go znajdę ? Dziwne, ale raz mi zablokowali na parę dni konto - może właśnie za to logowanie się po przedmioty, bo innych grzechów nie pamiętam
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kabu8 dnia wto, 05 lut 2008 - 20:38 napisał

grasz na battlenecie ?? jeśli tak to tworzysz postac a następnie gre z hasłem na poziomie normal czaekasz na niej 5+ minut i wyrzucasz to co chcesz przeniesc potem szybko logujesz się barbarzyńcą czy tam sorckiem i wchodzisz na gre lapiesz rzeczy ale musisz to zrobic szybko bo po 3-5 minutach bez osoby na grze jest usuwana


:O !

Nie lepiej użyć programu Multi, dzięki, któremu możesz otworzyć Diablo 2 ile razy dusza zapragnie, dzięki czemu, możesz wejsc na pierwszym diablo postacią, która ma przedmiot, stworzyć nią grę, a następnie włączyć drugi raz, nie wyłączając pierwszego, i na tą samą grę wejść inną postacią, której chcesz dać owy przedmiot.

Po co czekać?
Zeal,
tak to jest ograniczenie tak samo jak postacie zwykłe (smiertelne) nie mogą grać z zawodowcami...
więc mając iteam na postaci nierankingowej możesz go dać 2 która też jest nierankingowa
Courun Yauntyrr,
Działa, ale przenosiłem między postaciami nie z rankingu. Gdy stworzyłem nową i chciałem jej dać coś od postaci nierankingowej to wtedy pisało, że gra nie istnieje - czyżby to było ograniczenie ?
kabu8,
grasz na battlenecie ?? jeśli tak to tworzysz postac a następnie gre z hasłem na poziomie normal czaekasz na niej 5+ minut i wyrzucasz to co chcesz przeniesc potem szybko logujesz się barbarzyńcą czy tam sorckiem i wchodzisz na gre lapiesz rzeczy ale musisz to zrobic szybko bo po 3-5 minutach bez osoby na grze jest usuwana
Courun Yauntyrr,
Witam.


Moja postać jest lekko obładowana i tak się zastanawiam, czy istnieje możliwość przenoszenia przedmiotów miedzy postaciami w ramach jednego konta na BN ? Bo mam np. coś dla czarodziejki a gram barbarzyńcą...
Wczytywanie...