[W1] Walka końcowa

Walcze z wielkim mistrzem pokonałem jego mutanty a teraz zostały mi jakieś małe żółte stworki co robić?
Odpowiedz
Zabić?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Walka końcowa jest najprostszą walką w całej grze. Geralt jest tak wypasiony, że nie ma na niego mocnych (no ok, z Azarem miałem małe kłopociki, ale w końcu padł drań ). Myślałem, że walka będzie strasznie trudna, więc przeczytałem poradnik odnośnie tego. Szykowałem się na półgodzinną walkę, a tymczasem de Aldersberg padł po 1 (!) i do tego niepełnej (!) sekwencji. Żaden ifryt nawet się ruszyć nie zdołał. Gon po de Aldersbergu jest ździebko trudniejszy. Tak ze 3 sekwencje


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
no ja mam mały problem odnośnie Epilogu.
mój wiedźmin jest tak "wypasisty" ze można by pomyśleć ze jest niezniszczalny... mam problem ponieważ nie wiem gdzie wziąść rebis na produkcje eliksirów typu jaskółka...
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Mam pytanie do Medivh: na jakim stopniu trudności grałeś w Wiedźmina?
Odpowiedz
Na średnim po stronie Scoia'tael. Obecnie gram na trudnym wraz z modem utrudniającym grę. Teraz naprawdę czuję co to znaczy być Wiedźminem i myślę, że walka z de Aldersbergiem nie będzie już spacerkiem. Zobaczymy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niestety podstawowy "Wiedźmin" jest bardzo prosta grą, której poziom trudności praktycznie nie wzrasta, a właściwie spada. Ostatnia walka jest łatwiejsza od potyczki z ognistą bestią w I rozdziale
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
To chyba nie było do mojego posta?

Cytat

Ostatnia walka jest łatwiejsza od potyczki z ognistą bestią w I rozdziale
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Wiedźmin

Walka końcowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...