posiadlosc

[NWN1] Kim jest wasza postać?

Jak w temacie.
Dlaczego postanowiła zostać poszukiwaczem przygód.
Dlaczego ma taki charakter.
Dlaczego to i dlaczego tamto...

Moja postać jest półelfem bardem. Na ścieżkę przygód wkroczyła dlatego, żeby śpiewać pieśni o tym, co sama przeżyła i udowodnić, że nie trzeba być tępym osiłkiem obitym blachami, aby pokazać mrocznym siłom ciemności gdzie raki zimują. Theorn (imię ) jest chaotyczny neutralny. Ni to elf... ni to człowiek, na pierwszy rzut oka każda z ras ma do niego uprzedzenie i mój bohater swoimi czynami musi udowodnić czy uprzedzenie ma słuszne uwarunkowanie czy nie. Używa ostrza astralnego. Piękna broń jaką jest długi miecz w połączeniu z magicznymi właściwościami dźwięku, które są mu tak bliskie, sprawia że Theorn nie wypuszcza jej z ręki odkąd tylko ją znalazł. Osobiście nic nie ma do pradawnych, ale ma uraz do Desthera od początku gry. Sztuczny kapłan nigdy go nie doceniał, a poza tym mój bohater nie lubi nieumarłych i jaszczuro-podobnych stworzeń, więc czemu by nie miał ich zabijać.

No i to na tyle.
Odpowiedz
Moja postać jest:

Czarownikiem ( 13 poziom)

Bladym mistrzem ( 4 poziom)

Uczniem czerwonego smoka ( 11 poziom)

Rasa postaci:

Człowiek
Odpowiedz
Moj bochater to Geralt Bialy Wilk. Jest wiedzminem (czlowiekiem) i walczy za pomoca dwurecznego miecza +2. Skórzana zbroja i sztylet zatruty za pasem to cale jego wyposazenie. Moze i wyglada jak tepy osilek obity blacha ale w gruncie zeczy to waleczny i szlachetny wojownik. Charakter ma on prawdziwie neutralny i wykonuje on swe rozkazy tylko po to aby sie wzbogacic. Nie stoi po stronie dobra czy zla... Walczy tylko za siebie.

No i tyle.
Odpowiedz
Ja zwykle byłem mnichem połączonym z kapłanem i mistrzem broni. Walczyłem dwiema katanami a ubrany byłem w togę starego zakonu z absorpcją obrażeń. Najlepsze połączenie chyba jakie znalazłem. Był też mnich, wojownik i mistrz broni.
Odpowiedz
1.Kapłanem elfką o charakterze chaotycznym złym. Walczy podwójnym mieczem i nosi ciężką zbroję płytową.
2. Czarownica diablestwo chaotycznie złe. Walczy magią i wspomaga się kuszą.
3. Wojownikiem człowiek chaotycznym złym. Walczy mieczem półtoraczęcznym i zasłania się pawężem.
4. Barbarzyńca diabelstwo choatycznie złe. Walczy wielkim toporem.

[Dodano po roku i miesiącu]

Moja ostatnia postać po powrocie do gry:
Elfka łotrzyk/zabójca chaotycznie zła.
Uzbrojona w lekką kuszę i na wszelki wypadek włócznie skutecznie siepie wrogów, potrafi nawet w pojedynkę rozwalić grupkę wrogów.
No i otworzy każdy zamek.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Kim jest wasza postać? - Odpowiedź

Wczytywanie...