[TESIII] Rasy

Jaką rase najbardziej lubicie??

Nord (23 głosy [20.18%])
Mroczny Elf (27 głosów [23.68%])
Wysoki Elf (4 głosy [3.51%])
Ork (12 głosów [10.53%])
Breton (7 głosów [6.14%])
Redgard (16 głosów [14.04%])
Leśny Elf (8 głosów [7.02%])
Cesarski (10 głosów [8.77%])
Argonianin (4 głosy [3.51%])
Khajit (3 głosy [2.63%])
Ja mogę dodać że nie lubie grać istotami które nie mają białej skóry (oprócz redgardów) i nie jest człowiekiem
Odpowiedz
ja lubie grac redgardem jest bardzo mocny i dobry na wojownika
Odpowiedz
Ja tez ostatnio gram Nordem ktorego mozna podziwiac w moim avatarze
Odpowiedz
Ostatnio przerzuciłem się na Khajita... Ale bardziej w ramach eksperymentu niż normalnej gry. Chociaż wszystko wygląda u niego tak... dziwnie
Odpowiedz
heh draxor kiedy ja cię tu widziałem witaj ponownie

Khajit to chyba dobry jest na złodzieja prawda??
Odpowiedz
nigdyy kajita ani aragonianina czy jakoś tak ponieważ oni nie mogą nosić butów i hełmów zamkniętych. Może są lepsi na początek ale później nie .
Odpowiedz
Powiem tak
Maszynki do zabijania:
ORK GURU
Mroczny Elf nie wydaję mis się
Cesarki
Redgard
Magowie
Elfy
Zlodzieje
rasy zwierzece
Odpowiedz
Powiem cos oryginalnego - Dunmerzy rulezzz :lol: .

BTW (prawie) kazda rasa ma swoje plusy i minusy oraz jest dostosowana do klas postaci. W konco Ork nie bedzie dobrym magiem, Breton barbarzynca, Khajit paladynem, a Redgard zlodziejem.
Odpowiedz
Najlepiej grało mi sie Redgardem ze wzgledu na jego możliwości bojowe...przeszedlem nim całoą podstawoa wersje i oba dodatki dzieki czemu jest wypasiony....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Nordowie idealni wojownicy bardzo przydaetne zdolności oni posiadają a jeśli chodzi o magie to każdy może się w niej trenować i używać. Nordowie SĄ THE BEST. Mroczne elfy są słabe(mają przewagę liczebną na wyspie i tyle) pozostałe rasy są umiarkowane. Lecz NORDOWIE RULEZZZZ!!!
Odpowiedz
Orkowie są najlepsi. Kiedy się chce grać wojownikiem to ta rasa to najlepszy wybór.
Odpowiedz
Wolę Nordów. Argonianie (te jaszczury) i Khajici odpadają zdecydowanie. Ze względów ideologicznych. Tzw. elfy również - mają zakazane i groteskowe gęby. Redgarzy są czarni (dziękuję bardzo!), a Bretoni i Cesarscy jacyś tacy niewyraźni... :mrgreen: . Pozostają zatem Nordowie z chłodnymi twarzami. Nieźli wojownicy i świetnie pasują do klimatów Bloodmoon.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
Ja sądze że na ogół najlepsze są Kajity choć by dlatego że ja często jestem Skrytobójcą albo Złodziejem a Khajitt jest wprost stworzony do tego zadania nie dość że szybki i wysoko skacze to na dodatek ma umiejętność kocie oczy co bardzo pomaga działając po ciemku.

Odpowiedz
Ja zagłosowałem oczywiście na Norda, choć ork też nie źle siecze Najbardziej mi się nie podobają mroczne elfy chodzące po powierzchni ! :O Jestem przyzwyczajone do Faerunskiego modelu mrocznego elfa :lol: i to jest nie dopuszczalne !
Odpowiedz
ja tam najbardziej lubie mrocznego elfa bo jest taki sexy i wogole fajnie wyglada


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Przechodzę grę pierwszy raz i wybrałem sobie Cesarskiego. Podczas następnej gry planuję wybrać sobie Elfa (jeszcze nie wiem którego). A tak na nawiasie: popielni SUX!
Odpowiedz
Ja na początku grałem Mrocznym elfem, jadnak jakoś dziwnie oklepany po pewnym czasie mi się zdał i szybko skończyłem. Ciekawe dlaczego ? Za drugim razem chciałem grać Wysokim Elfem, Magiem, jednak jakoś bałem się tej profesji i twarz tych Elfów wygląda tak jakby połknęli klocek (wiadomo jaki ). W końcu wybrałem Redgarda i zagrałem Rycerzem. Może nie jest najlepszy, ale mi się grało całkiem sypatycznie i bez żadnych uprzedzeń.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja dzisiaj wgrałem Morka po raz nie wiem, który i wybralem Elfa Wysokiego Rodu. Wydał mi sie dobry na maga bojowego więc go wziąłem... Podejrzewam, ze jego twarz tak się "skzywiła" gdy dowiedzial się na ile rzeczy jest podatny :mrgreen: Na razie gra mi sie dobrze i mieczem i czarami i nie narzekam ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja to tam wolę Cesarskiego, ponieważ może on stać się wspaniałym wojem!!!!
A poza tym ma Lekki panczerz i Długie ostrze w umeijętnaściach oraz retorykę!!!!!!!!!!!!!!!!!

------------------

Link do ugryzienia
Odpowiedz
Afe jedynym ich atutem sa spore odpornosci Idealnie nadaja sie na wojownikow Ja zawsze gralam i grala bede mrocznymi Bo kazda rasa jest dobra jesli sie potrafi uzywac jej atutow oraz madrze i uwaznie ja rozwijac

Ja tam mroczne elfy lubie... ale martwe Strasznie rasistowscy są no i tolerują niewolnictwo, co dla mnie jest niedopuszczalne
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Rasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...