Najgorszy profil w Faerun Game - konkurs

Postanowiłem zorganizować konkurs na najgorszy profil gracza w Faerun Game (jest i konkurs na najlepszy). Nagroda ? Sama obecność tutaj to wyróżnienie

Podawajcie treść profilu wraz z Id i/lub imieniem kandydata.

Zacznę od:

Alphyso Aluz (5693)


Profil:
UWAGA!! W Faerun pocinam także na kompie u kolegi , w kafejce lub w szkole !!!

Stan: Rośnięcie w Siłę
Alphyso jest w pełni swoich możliwości . Żyje pełnią życia.

aa.jpg


Imię: Alphyso II

Nazwisko: Aluz

Wiek: 806 lat

Rasa: Człowiek z rodu Aluz

Klasa: Skrytobójca

Wzrost: 5,2 stopy

Waga : 145 funtów

Znajomi:
Abraxan Aluz
Xanidren Aluz
Thomas Terrquemada

Ubiór:
Na codzień Alphyso ubiera się w lnianą koszulę i skórzane, szerokie spodnie oraz wysokie skórzane buty. To wszystko przykrywa czarnym płaszczem z wyskokim kołnierzem .

Znaki szczególne : Spora blizna przechodząca przez lewe oko.Zaczerwienione lewe oko.

Uzbrojenie:
***Uzbrojenie***
Zbroja:Czarna zbroja z mocnego i lekkiego materiału
Spodnie: Skórzane szerokie spodnie.
Buty:Skórzane buty
Sztylet Rodu Aluz:
Zimny sztylet wykonany jest z nieznajomego , bardzo mocnego materiału . Obsługiwac go może tylko członek Rodu Aluz . Wadą jego jest to , że musi byc splamiony raz na miesiąc krwią niewinnej osoby , inaczej jego właściciel nie może normalnie funkcjonowac .
Ręczne sztylety : Osiem ręcznych sztyletów . Dlatego nazwane są ręcznymi , bo mieszczą się w dłoni . Znakomita broń miotana .
Krótkie miecze : Dwa krótkie stalowe miecze , które słóżą jako broń pomocnicza .



[jakieś obrazki]


*****************************************************
Olemtombewd'Lyjt'Mepchyg - W tych słowach jest wszystko zawarte
*****************************************************


Pisownia oryginalna.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A czy mogą być profile które już były, ale zostały usunięte?




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Wolałbym obecne, ale jak wart wspominania to możesz podać.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wielki Mistrz Seringord (tego pana chyba każdy zna )

Cytat

Nr 1.
Seringord musiał sobie radzić sam był jak zwierze zabijał żeby tylko przeżyć wychował się w lesie Ostrych kłów jako rozszalała bestia tam zbudował swój pierwszy domek był to dom z drewna i gałęzi był bardzo duży, i bogaty, miał wystruj zrobiony samodzielnie.

statnio jednak postanowił wrócic na jeden dzień Do lasu, zapoznał się z wilkiem kiedy to wilk próbował wyciągnąc z kleszczy kawałek miesa z sarny, ale niebył świadomy że ktos na niego zasadził zasadzke aż wreszcie przyklasnęło mu łape po 2 dniach Seringord znalazł go był jusz bardzo słaby i wyczerpany opatrzył go i się nim zaopiekował aż wreszcie się zaprzyjażnili i tak oto Seringord żyje z jego Wilkiem

Nr 2.
Historia
Kim jestem?
Zwą mnie Seringord aktualnie jestem przywódcą Bractwa Ognia ale wróćmy w mą mroczną przeszłość….
Zanim założyłem mój klan byłem w innym Zastęp pokoju , acz nie czułem się w nim dobrze, pociągał mnie mrok nieczystego ognia, dlatego w ukryciu przed innymi próbowałem wlać w wykutą własnoręcznie broń magiczny ogień po 2 latach udała mi się ta sztuka dzięki zabiciu żywiołaka ognia.
Gdy był martwy wziąłem resztki z tego co zostało tj serca czy coś w tym stylu i dzięki księdze mrocznej magii która wziąłem od pewnego czarodzieja pod żynając mu gardło podczas snu.
Potrafiłem zaklnąć swoja broń…
Najpierw był sztylet ognia następnie łuk a teraz miecz przeklętego ognia, zawsze nosze je przy sobie, nikt poza mną nie potrafi wykrzesać z nich mocy ponieważ jedynie moje serce jest z nimi związane….

Teraz założyłem mój klan, który jest otwarty dla wybrańców, którzy są wierni zasadom, jakowe przed nimi postawiłem

Tanda (niestety tylko fragmęt)

Cytat

Tanda zawsze szczyciła się urodą. Pośladki jej i piersi zawsze miały jędrne kształty, nogi zaś silne i, ominąć tego nie można, rozwierające się często, gdyż lubowała się w przyjemnościach cielesnych każdego rodzaju.

Teodor (był jeszcze stosowny avatar, niestety nie posiadam )

Cytat

Poderżne ci gardełko, urwe nóżkę, wypruje flaczki.....
Zanim się obejrzysz będe już zachodził cię od tyłu, więc miej się na baczności cwelu *uśmiecha się szeroko*


Opis:
Teodor jest po prostu popieprzonym mordercą i świrem, co tu dużo gadać *puszcza oko*
Teodor zwykle podróżuje swoim pussy-vagonem więc wątpie zebys go znalaz gdzies na ulicy, no chyba ze on cie znajdzie a wtedy bedzie jyuz dla ciebie za pozno *uśmiecha się*

Teodor bardzo lubi chodzić na pączki z drzemem i często przebywa w McDonaldzie gdzie pracuje jako facet od brudnej roboty, zabija krowy i świnie.




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Nie zapominajmy o Panu który miał te ****** drzewa, które ***** jego kumpli jeden po drugim:P
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Nooo Seringord jest mocny ale teraz przedstawiam kogoś kto zmiótł mnie z powierzchni ziemi. Przez niego o mało co mi przepona nie pękła. Uwaga:


Cytat

Burumbator Spoko

Burumbator Spoko, a raczej Spoxoroxos zwany gdzie-indziej ( hmm...nawet on sam nie wie gdzie dokładnie ) Brzuchozgrzytem Silnym, zaś wśród elfów dał się poznać jako El Roninator Waleczny... jak dotąd nie dał się namówić nikomu do wyjawienia swego prawdziwego imienia... i raczej nie należy spodziewać się tu jakiejś radykalnej zmiany postawy.

Brak cech szczególnych - typowy jak na krasnoluda wygląd z typowym dla tej rasy stosunkiem do piwa, bitek i... elfów



Boooooski
Odpowiedz
Walnę 'coś takiego'

Cytat

Profil:
DANE:

IMIĘ: Walsander
WZROST: 185cm
WIEK: 30 lat
CHARAKTER: sam sie przekonaj na własnej skurze
KLASA: MAG
RANGA: mieszkaniec
człowiek

zamieszkały we WROTACH BALDURA

HISTORIA:

Żąnież smoczy wojownik wyruszył w podróż do jaskini smoka aby zdobyć wielkie bogactwo i pokonać smoka.
gdy przybył na miejsce nie napotkał smoka ale znalazł wielkie bogactwa lecz to byla półapka. smok spadł z nieba i przymiażdzył go ale rycerz nie dał sie. mocno zraniony zabił smoka ale sam też poległ w walce. jego ofiara była bardzo szlachetna ponieważ pomugł ludziom a na imię temu wojownikowi było Walsander

więcej danych nie dam


Nie ma co - ma chłopak talent...
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Dysortodrafia, albo coś innego, po budowie zdań można stwierdzić wiek około 13 lat.


Odpowiedz

Cytat

smok spadł z nieba i przymiażdzył go ale rycerz nie dał sie

To dobrze, że "nie dał sie"

Cytat

mocno zraniony zabił smoka ale sam też poległ w walce

Czyli po Wrotach pałęta się żywy-trup! Trzeba coś z nim zrobić




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Mam zły humor. Co się z tym wiąże? Najlepsze kawałki :


"[...]Rasa: Jest on mieszańcem... Synem honorowego Drowa i prostej choć czułej kobiety[...]"

Uzbrojenie



"[...]

Ten oto sejmitar to jedyna pamiątka, która pozostała mu po ojcu, podczas ucieczki z Menzoberranzan. Jest to potężna broń. Potrafi zadać ogromne obrażenia wrogim istotom w rękach wyćwiczonego szermierza,[...]"

Ten "sejmitar" mnie powalił, po prostu...

Lol?
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Profil:


Imię: Grimli Stark (zdrobn. Grim)

Rasa: Krasnolud

Klasa postaci: Rzemieślnik, Strażnik Nocy

Zdolnosci: szybkość wilka, koordynacja na dwa miecze, herbalizm (znajomość ziół), reiki, wysoka inteligencja, znajomość Magii, kowalstwo.



Wygląd: 128 cm wzrostu, długie do łopatek, zaczesane w tył brązowe włosy włosy, podłużna blizna na lewym policzku, długa broda ciemniejsza niż włosy, niebiesko-zielone oczy, dobrze zbudowany .



Ekwipunek: Czarna lekka zbroja Zwiadowcy Nocnej Straży, dwie noszone na plecach demikatany z symbolami runicznymi na klingach, sygnet rodu Starków.



Charakterystyka postaci:Grimli jest Krasnalem rzetelnym, podchodzącym do oczekujących go zadań z należytą powagą. Oczytany, potrafi porozumieć się z różnymi warstwami społecznymi. Niestety ma to swoje wady. Często bywa arogancki i wyniosły, co nie przysparza mu sympatii możnych tego świata. Niezwykłą szybkość i opanowanie techniki powolnego leczenia ran (reiki) zapewnia mu krew Górskich Klanów. Samotnik, w drużynie potrafi być bardzo pomocny, lecz trzyma dystans do innych. Obdarzony zaufaniem nie nadużywa go.



Historia: Mistrz ostrzy trzymać go pod swoim trzymać pod swym dachem kiedy Grim miał 7 lat, mistrz był dla niego jak ojciec. Nie miał łatwego życia, stale wyszydzany przez przyrodnie rodzeństwo trzymał się na uboczu. Lubił czytać. W wolnych chwilach trenował walkę dwoma drewnianymi mieczami. Zawsze mu się to podobało. Przyuważony pewnego dnia przez ojca podczas *treningu*, nieświadomie rozwiązał dylemat swojej przyszłości.Mistrz Benjen ujrzał w nim prawdziwego Starka, pierwszego od kilkuset lat u którego ujawniła się krew Dzieci Lasu. Razem z żoną mistrza Catelyn zadecydowali o przydzieleniu mu najbardziej niewdzięcznego zajęcia na Krańcach Północy - służby w Nocnej Straży, która obejmowała śluby czystości i trzymania posterunku na Murze aż do śmierci. Tak też się stało. Intensywne treningi uczyniły z niego genialnego zwiadowcę. I w końcu nadszedł dzień w którym otrzymał nową rangę - *emisariusz Nocy*. Dowódca dał mu wolną rękę, otworzyły się nowe perspektywy...




Niezły jest...xD

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Najgorszy profil w Faerun Game - konkurs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...