[GI] Troll

aktualnie rozwiazuje zadanie z ulumulu i musze znalezc troll'a ale nie wiem gdzie on jest.
mial byc w tym kanionie gdzie zabilem pierwszego razem z diego ale go tam nie ma ?? to jakis bug ??
co mam zrobic ?
Odpowiedz
poszukaj koło Starej Kopalni lub w klasztorze, w którym byłeś z Gornem. Tam powinieneś znaleźć trolla.

Taki temat już chyba był
Odpowiedz
udalo mi sie gra skonczona
nie wiem dlaczego ale musialem czekac kilka dni az sie pojawi
Odpowiedz
A tak dokładnie, w którym miejscu? Ja znalzłem trolla w.... Kanionie Trolli. Łatwo się domyślić.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Źle zrozumiałeś wskazówkę, troll był poprostu w miejscu gdzie spotkałeś Diego w trakcie poszukiwań kamieni ogniskujących
Czy ktoś zna jakiś skuteczny i w miarę szybki sposób na pokonanie Trolla, oprócz zwoju pomniejszenia i walenia młotem (bo to jest bardzo trudne), tak z ciekawości się pytam

Odpowiedz
Jasne. Można ominąć trolla ( można użyć mikstury szybkości) i bić bo w plecy. Wtedy cię nie trafi, ale trzeba uważać, bo troll obraca się w boki więc ty też tak rób. Gdy on obraca się w prawo ty idź w lewo. Można także użyć jakieś dobre zaklęcie np. ognia lub czar gromu, który jest znakomity.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

Troll - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...