Troll - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Jasne. Można ominąć trolla ( można użyć mikstury szybkości) i bić bo w plecy. Wtedy cię nie trafi, ale trzeba uważać, bo troll obraca się w boki więc ty też tak rób. Gdy on obraca się w prawo ty idź w lewo. Można także użyć jakieś dobre zaklęcie np. ognia lub czar gromu, który jest znakomity.
Sosna,
Źle zrozumiałeś wskazówkę, troll był poprostu w miejscu gdzie spotkałeś Diego w trakcie poszukiwań kamieni ogniskujących
Czy ktoś zna jakiś skuteczny i w miarę szybki sposób na pokonanie Trolla, oprócz zwoju pomniejszenia i walenia młotem (bo to jest bardzo trudne), tak z ciekawości się pytam
Theoden,
A tak dokładnie, w którym miejscu? Ja znalzłem trolla w.... Kanionie Trolli. Łatwo się domyślić.
Conar,
udalo mi sie gra skonczona
nie wiem dlaczego ale musialem czekac kilka dni az sie pojawi
Ammon,
poszukaj koło Starej Kopalni lub w klasztorze, w którym byłeś z Gornem. Tam powinieneś znaleźć trolla.

Taki temat już chyba był
Conar,
aktualnie rozwiazuje zadanie z ulumulu i musze znalezc troll'a ale nie wiem gdzie on jest.
mial byc w tym kanionie gdzie zabilem pierwszego razem z diego ale go tam nie ma ?? to jakis bug ??
co mam zrobic ?
Wczytywanie...