[NWN2:MZ] [Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 18 listopada 2009, 09:31 napisał

wyznajesz miłość Safiyi przed wielkimi wrotami w Krypcie Boga Śmierci na poziomie II,
charakter, to chyba jasne jest
po pokonaniu Akachiego porozmawiaj z nim, masz kilka ścieżek dialogowych, jedna z nich pozwoli na pozostanie w twojej duszy.

a maską da się go zniszczyć ? raz na zawsze?
Odpowiedz
Przemyślenie na temat Maski mam jedno:
Posiada najlepszą fabułę, jaką miałem okazję poznać w grze. Nie wiem czy ktoś jest w stanie podać lepszą.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Polinick dnia środa, 5 maja 2010, 15:38 napisał

Przemyślenie na temat Maski mam jedno:
Posiada najlepszą fabułę, jaką miałem okazję poznać w grze. Nie wiem czy ktoś jest w stanie podać lepszą.


Torment
Odpowiedz
No ewentualnie Torment. Ale stoją na podobnym poziomie. Tak czy inaczej, w Masce była najlepsza fabuła od wielu lat, a do dziś lepszej za czasów pomaskowych nie widać.
Odpowiedz
Dobry dodatek, ale brakowało mi postaci z podstawki i irytował mnie ten cały głód. Nie miałem czasu popatrzeć na świat, na spokojnie się zachwycać grą. Do tego nie podobał mi się ten drugi świat w czarno-białych kolorach. Ocena - 7/10
Odpowiedz
Maska zdrajcy to jest dobry dodatek do NWN2 na pewno jest nieco lepszy niż Gniew Zehira.Spodobali mi się nowi towarzysze oraz mroczna fabuła
Pojedynki w nim były dosyć wymagające jak dla mnie.Przedstawiony świat Cieni jest intrygujący.
Świetnie się bawiłem przy tym dodatku więc od mnie 7+/10

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Genialne, co tu więcej gadać. 10/10
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...