[W1] Bagienne roślinki...

Drodzy wiedźmini, wasza młoda przyjaciółka po fachu ma problem. Otóż denerwują mnie okropnie sporych rozmiarów rośinki występujące na bagnach niedaleko Wyzimy. Wielkie to to, paskudne i z paszczą pełną zębów. Ze względu na mój tryb życia, nie mam czasu na obmyślanie konkretnych strategii i sposobów na szybkie, albo jakiekolwiek ich ubicie nie ginąc przy tym. Więc pytam, jest na nie jakaś dobra strategia, poza tą jedną oczywistą "spier**lac ile sił w nogach"?
Odpowiedz
Styl szybki, srebro, i dużo eliksirów oraz podpalenie. Unikać walki więcej niż z jednym. I uważać bo występuje pewien bug który sprawia, że Gerald ma problemy z wyprowadzaniem ciosów (stoi za daleko). Warto poczytać książki na ich temat.

Ale i tak nie będzie łatwo. Zwłaszcza jak spotkasz master roślinkę.
Odpowiedz
Bug ten zdarza mi się dosyc często, nawet jak stoję blisko. Ech. Zapowiada się długa wizyta na bagnie...
Odpowiedz
zamieć się przyda z pewnością i tryb kamerki znad ramienia
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ekh nie zgadzam się z tobą odnośnie stylu - najskuteczniejszy na Echinopsy jest styl silny. Na Archeopspora jest też prosta taktyka Siedzi on zakopany w ziemi. Podbiegamy, walimy w niego Znakiem Igni i w nogi. On nie zdąży nas trafić, a będzie go ogień pożerał. Oddalamy się tak, aby Archeospor się schował. I od nowa Może to sporo trwać. Jak nam sie znudzi, to podbiegamy i Stylem Silnym, Mieczem Srebrnym kończymy sprawę.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To my chyba w jakiegoś innego wiedźmina graliśmy. U mnie na stylu silnym to nie było bata by się zamachnąć w ogóle na nie.
Odpowiedz
U mnie Stylem Silnym zadaje 2 razy więcej obrażeń i szybciej je wykańcza. Z trafieniem nie ma problemu. Aż jutro sprawdzę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z roślinką (Kokadycjum czy jakoś tak) bossem można sobie poradzić łatwo. Bierzesz miecz srebrny, styl walki dowolny, byle by obrażenia zadawać i po dwukrotnym użyciu Igni i cięcia, powinno się zdążyć zanim cię zabije.
Co do buga, to gdy jesteś koło niego i nie możesz atakować, kliknij tuż za niego myszką. Wtedy Geralt podejdzie i będzie wystarczająco blisko, by atakować.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja obie wersje roślinki zabijałem używając Igni i waląc z stylu srebrnego silnego [z odpowiednim talentem dodatkowy bonus na podpalonych przeciwników]. Z tego co pamiętam [doszedłem do IV aktu, na razie zrobiłem sobie przerwę od Wiedźmina ] Echinopsy zatruwają, więc dobrze jest użyć mikstury Powój
Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale wg książki echinopsy to duże jeżozwierze, których kolce po wbiciu się w ciało wędrują wgłąb.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Styl silny + Igni + najlepsza dostępna zbroja i jakoś szło.
Jaskółka + Puszczyk + Grom
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Te rośliny nie są takie straszne przeca... Styl szybki czy silny - obydwa działają. Najważniejszy jest Igni. Ewentualnie Jaskółka Rubedo. To wszystko z eliksirów, nie trzeba puszczyków, gromów etc...
Odpowiedz
Jaskółka rubedo to dobry pomysł, ale puszczyk też jest nieoceniony, ponieważ regeneracja mocy leci jak z kopniaka i można więcej razy użyć Igni, który to zielsko wykańcza^^.
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi echinopsy to bez żadnego znaku niszczę bezproblemowo nie używając żadnego znaku. Po prostu jadę w niego na stylu silnym bez przerwy i tylko czasem walnie mi za 20
Odpowiedz
Ja wolę Styl Silny + Srebrny miecz + Aard
Miksturki: Dekolt Rafalda Białego + Zamieć + Biały Miód
Dekolt - duże toksyny ale natychmiastowo działa (przywraca ok 300 hp)
Zamieć - tego nigdy za mało Spowalnia czas (krótkie działanie)
Biały Miód - anuluje wszystkie obecne efekty ale czyści toksycznośc w 100%
Biały miód niby anuluje ale tak naprawdę nie ma co bo dekolt działa natychmiast, a zamiec szybko się kończy

Przepisy jak nie znasz znajdziecie TUTAJ


Odpowiedz
Walka na hardzie z:
Kokacydium(boss archeosporów) - Styl Silny + Srebrny Sword + Jaskółka
Archeospor - Styl Silny + Srebrny Sword
Echinops - Styl Silny + Stalowy Miecz Wiedźmiński (Podstawowy jaki się dostaje od Vesemira)

Roślinki nie są trudne tylko trzeba umiejętnie combo stosować
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Ja również używałem Stylu Silnego w połączeniu ze Znakiem Igni. Wszystkie ciosy po kolei, a w przerwie, gdy combo się kończyło i wracało do ciosu pierwszego używałem Igni. Większych trudności z pokonaniem niecodziennych roślinek nie miałem.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja zabijałem kombinacją wszystkiego , ale w końcu doszedłem że raczej srebrny silny oraz ozywałem jeszcze igni i ard (nie wiem czy to drugie coś dawało ).
Odpowiedz
← Wiedźmin

Bagienne roślinki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...