Bagienne roślinki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
Ja próbowałem bić te głlupie roślinki z pochodni. Może ta broń nie wydaje się mocna ale ma obrażenia z ognia dzięki czemu można całkiem szybko tą roślinkę zabić. Tylko wolno z pochodzi się bije.
Diego de Gallin,
A ja zabijałem kombinacją wszystkiego , ale w końcu doszedłem że raczej srebrny silny oraz ozywałem jeszcze igni i ard (nie wiem czy to drugie coś dawało ).
Tamc.,
Ja również używałem Stylu Silnego w połączeniu ze Znakiem Igni. Wszystkie ciosy po kolei, a w przerwie, gdy combo się kończyło i wracało do ciosu pierwszego używałem Igni. Większych trudności z pokonaniem niecodziennych roślinek nie miałem.
Iria,
Ja prawdzie mówiąc Kokacydium pokonałam za pomocą Stylu Szybkiego + 2x Igni bez żadnych eliksirów :] Nawet się nie skapnęłam, że to boss reszty roślinek
Vitkacy,
Walka na hardzie z:
Kokacydium(boss archeosporów) - Styl Silny + Srebrny Sword + Jaskółka
Archeospor - Styl Silny + Srebrny Sword
Echinops - Styl Silny + Stalowy Miecz Wiedźmiński (Podstawowy jaki się dostaje od Vesemira)

Roślinki nie są trudne tylko trzeba umiejętnie combo stosować
Pyjak,
Ja wolę Styl Silny + Srebrny miecz + Aard
Miksturki: Dekolt Rafalda Białego + Zamieć + Biały Miód
Dekolt - duże toksyny ale natychmiastowo działa (przywraca ok 300 hp)
Zamieć - tego nigdy za mało Spowalnia czas (krótkie działanie)
Biały Miód - anuluje wszystkie obecne efekty ale czyści toksycznośc w 100%
Biały miód niby anuluje ale tak naprawdę nie ma co bo dekolt działa natychmiast, a zamiec szybko się kończy

Przepisy jak nie znasz znajdziecie TUTAJ
Taramelion,

Cytat

Nie wiem o co wam chodzi

Vide pierwszy post z tego tematu.
Edzio Władca Miecza,
Nie wiem o co wam chodzi echinopsy to bez żadnego znaku niszczę bezproblemowo nie używając żadnego znaku. Po prostu jadę w niego na stylu silnym bez przerwy i tylko czasem walnie mi za 20
BLACK HEART,
Jaskółka rubedo to dobry pomysł, ale puszczyk też jest nieoceniony, ponieważ regeneracja mocy leci jak z kopniaka i można więcej razy użyć Igni, który to zielsko wykańcza^^.
Taramelion,
Te rośliny nie są takie straszne przeca... Styl szybki czy silny - obydwa działają. Najważniejszy jest Igni. Ewentualnie Jaskółka Rubedo. To wszystko z eliksirów, nie trzeba puszczyków, gromów etc...
Quarmug,
Styl silny + Igni + najlepsza dostępna zbroja i jakoś szło.
Jaskółka + Puszczyk + Grom
Dany,
Wszystko fajnie, ale wg książki echinopsy to duże jeżozwierze, których kolce po wbiciu się w ciało wędrują wgłąb.
Drake,
Ja obie wersje roślinki zabijałem używając Igni i waląc z stylu srebrnego silnego [z odpowiednim talentem dodatkowy bonus na podpalonych przeciwników]. Z tego co pamiętam [doszedłem do IV aktu, na razie zrobiłem sobie przerwę od Wiedźmina ] Echinopsy zatruwają, więc dobrze jest użyć mikstury Powój
Dany,
Z roślinką (Kokadycjum czy jakoś tak) bossem można sobie poradzić łatwo. Bierzesz miecz srebrny, styl walki dowolny, byle by obrażenia zadawać i po dwukrotnym użyciu Igni i cięcia, powinno się zdążyć zanim cię zabije.
Co do buga, to gdy jesteś koło niego i nie możesz atakować, kliknij tuż za niego myszką. Wtedy Geralt podejdzie i będzie wystarczająco blisko, by atakować.
Medivh,
U mnie Stylem Silnym zadaje 2 razy więcej obrażeń i szybciej je wykańcza. Z trafieniem nie ma problemu. Aż jutro sprawdzę
Ekhtelion,
To my chyba w jakiegoś innego wiedźmina graliśmy. U mnie na stylu silnym to nie było bata by się zamachnąć w ogóle na nie.
Medivh,
Ekh nie zgadzam się z tobą odnośnie stylu - najskuteczniejszy na Echinopsy jest styl silny. Na Archeopspora jest też prosta taktyka Siedzi on zakopany w ziemi. Podbiegamy, walimy w niego Znakiem Igni i w nogi. On nie zdąży nas trafić, a będzie go ogień pożerał. Oddalamy się tak, aby Archeospor się schował. I od nowa Może to sporo trwać. Jak nam sie znudzi, to podbiegamy i Stylem Silnym, Mieczem Srebrnym kończymy sprawę.
Ranger,
zamieć się przyda z pewnością i tryb kamerki znad ramienia
Atis,
Bug ten zdarza mi się dosyc często, nawet jak stoję blisko. Ech. Zapowiada się długa wizyta na bagnie...
Ekhtelion,
Styl szybki, srebro, i dużo eliksirów oraz podpalenie. Unikać walki więcej niż z jednym. I uważać bo występuje pewien bug który sprawia, że Gerald ma problemy z wyprowadzaniem ciosów (stoi za daleko). Warto poczytać książki na ich temat.

Ale i tak nie będzie łatwo. Zwłaszcza jak spotkasz master roślinkę.
Wczytywanie...