[W1] Ghule - bestiariusz

Siema,
Mam taki problem
Dostalem zadanie, w którym muszę zdobyć krew z 3 ghuli ale nie mam o nich wpisie w bestiariuszu. Jak mogę go uzyskać ? Czy oprócz wpisu jest cos jeszcze potrzebne do otrzymania krwi z ghuli ?
Tak przy okazji: Skąd wziąć pochodnie ?
Pzdr
Odpowiedz

Użytkownik tyla dnia sob, 10 lis 2007 - 22:12 napisał

Siema,
Mam taki problem
Dostalem zadanie, w którym muszę zdobyć krew z 3 ghuli ale nie mam o nich wpisie w bestiariuszu. Jak mogę go uzyskać ? Czy oprócz wpisu jest cos jeszcze potrzebne do otrzymania krwi z ghuli ?
Tak przy okazji: Skąd wziąć pochodnie ?
Pzdr

[post="92371"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Pochodnie można kupić lub znajdziesz w szafkach, beczkach itp.
A co do Ghuli musisz przeczytać książke "Księga Trwogi i obrzydzenia TomI", ale to zadanie możesz ukonczyć w akcie II, nie wiem na jakim etapie jesteś w grze. Książke kupisz w mieście.
Odpowiedz
Gdziekolwiek jesteś, szukaj antykwariusza. On ma potrzebne książki.
Odpowiedz
Stare baby czasami za kawałek jedzenia opowiadają o tym i o owym... O potworach także - wtedy uaktywnia się możliwość zbierania "surowców" z potworów.
Odpowiedz
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdę osobę sprzedającą pochodnie? Lub gdzie ona się znajduje. Jestem na Przedmieściach Wyzimy.
Odpowiedz
Szukaj w karczmie, a co do potworów to Abigail powinna mieć tą książkę o ile się nie mylę.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Książkę kupiłem u Antykwariusza. Gdy będziesz się wybierał na Gule nie zapomnij nasmarować miecza olejem na trupojady^^.
Odpowiedz
W zajezdzie jest karczma.Tam jest Antykwariusz.Ale nie pamiętam czy miał tą książkę.
Powinien mieć.
Odpowiedz
Radze po 3 razy chodzić po Podgrodziu chodzić po 3 razy po całej mapie ;] Ghule znajdziesz w krypcie ale niespodzianka fajna jest potem jak się pójdzie do Mikula opowie wszystko i pójdzie znowu do krypty Tym razem spotkamy Alghula, trochę warta głowa u Wielkiego Łowczego A co do pochodni osobiście wole miksturkę kot


Odpowiedz
Trochę te pytanie będzie nie związane w temacie ale jak jesteśmy jeśli jestem już Wyzimie to czy mogę wrócić na jej przedmieścia ponieważ zapomniałem zagrać z Mikulem oraz Harenem w kości i nie mogę przejść na wyższy poziom zaawansowania ;/
Odpowiedz
Nie już nie! Jesteś odcięty możesz być w Klasztornej i Bagna A poszukaj ogrodnika lub Carmen Chyba jak wygrasz kilka razy z nimi to będziesz zawodowcem Ale nie jestem pewien.


Odpowiedz
Amatorzy w drugim akcie: Vaska, Carmen, Ogrodnik o ile się nie mylę.

Wy się ciągle użeracie z olejami, ale tylko jeden jest skuteczny. Olej z Crinfrid czy jakoś tak co ból zadaje, ale nie róbmy tutaj OT.

Mod już chyba może zamknąć ten temat.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Edzio Władca Miecza dnia niedziela, 27 stycznia 2008, 21:41 napisał

Tak masz racje w karczmie u Antykwariusza kupiłem książkę.
A może tak byś napisał skąd wziąć ten wpis w "dzienniku"?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rivin* dnia sobota, 7 października 2017, 21:37 napisał

A może tak byś napisał skąd wziąć ten wpis w "dzienniku"?
wiem ze odpowiedz troche pozniej, bo az 6 lat, ale mozesz ulepszyć inteligencje gdzie masz o tym ze geralt przypomina sobie o potezniejszych potworach i tam masz te wazniejsze
Odpowiedz
Sprawdź, czy możesz znaleźć informacje o ghulach w innych źródłach w grze, takich jak książki, zapiski, czy rozmowy z postaciami niezależnymi. Czasami w grach niektóre informacje są dostępne tylko poprzez interakcję z otoczeniem.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Ghule - bestiariusz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...