Ghule - bestiariusz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

gonad,
Sprawdź, czy możesz znaleźć informacje o ghulach w innych źródłach w grze, takich jak książki, zapiski, czy rozmowy z postaciami niezależnymi. Czasami w grach niektóre informacje są dostępne tylko poprzez interakcję z otoczeniem.
Gość_Ryder*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rivin* dnia sobota, 7 października 2017, 21:37 napisał

A może tak byś napisał skąd wziąć ten wpis w "dzienniku"?
wiem ze odpowiedz troche pozniej, bo az 6 lat, ale mozesz ulepszyć inteligencje gdzie masz o tym ze geralt przypomina sobie o potezniejszych potworach i tam masz te wazniejsze
Gość_Rivin*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Edzio Władca Miecza dnia niedziela, 27 stycznia 2008, 21:41 napisał

Tak masz racje w karczmie u Antykwariusza kupiłem książkę.
A może tak byś napisał skąd wziąć ten wpis w "dzienniku"?
Vitkacy,
Amatorzy w drugim akcie: Vaska, Carmen, Ogrodnik o ile się nie mylę.

Wy się ciągle użeracie z olejami, ale tylko jeden jest skuteczny. Olej z Crinfrid czy jakoś tak co ból zadaje, ale nie róbmy tutaj OT.

Mod już chyba może zamknąć ten temat.
Pyjak,
Nie już nie! Jesteś odcięty możesz być w Klasztornej i Bagna A poszukaj ogrodnika lub Carmen Chyba jak wygrasz kilka razy z nimi to będziesz zawodowcem Ale nie jestem pewien.
Edzio Władca Miecza,
Trochę te pytanie będzie nie związane w temacie ale jak jesteśmy jeśli jestem już Wyzimie to czy mogę wrócić na jej przedmieścia ponieważ zapomniałem zagrać z Mikulem oraz Harenem w kości i nie mogę przejść na wyższy poziom zaawansowania ;/
Pyjak,
Radze po 3 razy chodzić po Podgrodziu chodzić po 3 razy po całej mapie ;] Ghule znajdziesz w krypcie ale niespodzianka fajna jest potem jak się pójdzie do Mikula opowie wszystko i pójdzie znowu do krypty Tym razem spotkamy Alghula, trochę warta głowa u Wielkiego Łowczego A co do pochodni osobiście wole miksturkę kot
kubas123,
W zajezdzie jest karczma.Tam jest Antykwariusz.Ale nie pamiętam czy miał tą książkę.
Powinien mieć.
BLACK HEART,
Książkę kupiłem u Antykwariusza. Gdy będziesz się wybierał na Gule nie zapomnij nasmarować miecza olejem na trupojady^^.
Edzio Władca Miecza,
Tak masz racje w karczmie u Antykwariusza kupiłem książkę.
Vitkacy,
Szukaj w karczmie, a co do potworów to Abigail powinna mieć tą książkę o ile się nie mylę.
Edzio Władca Miecza,
Mam prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdę osobę sprzedającą pochodnie? Lub gdzie ona się znajduje. Jestem na Przedmieściach Wyzimy.
Gość_Guest*,
Stare baby czasami za kawałek jedzenia opowiadają o tym i o owym... O potworach także - wtedy uaktywnia się możliwość zbierania "surowców" z potworów.
Strażnik,
Gdziekolwiek jesteś, szukaj antykwariusza. On ma potrzebne książki.
Tetro,

Użytkownik tyla dnia sob, 10 lis 2007 - 22:12 napisał

Siema,
Mam taki problem
Dostalem zadanie, w którym muszę zdobyć krew z 3 ghuli ale nie mam o nich wpisie w bestiariuszu. Jak mogę go uzyskać ? Czy oprócz wpisu jest cos jeszcze potrzebne do otrzymania krwi z ghuli ?
Tak przy okazji: Skąd wziąć pochodnie ?
Pzdr

[post="92371"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Pochodnie można kupić lub znajdziesz w szafkach, beczkach itp.
A co do Ghuli musisz przeczytać książke "Księga Trwogi i obrzydzenia TomI", ale to zadanie możesz ukonczyć w akcie II, nie wiem na jakim etapie jesteś w grze. Książke kupisz w mieście.
tyla,
Siema,
Mam taki problem
Dostalem zadanie, w którym muszę zdobyć krew z 3 ghuli ale nie mam o nich wpisie w bestiariuszu. Jak mogę go uzyskać ? Czy oprócz wpisu jest cos jeszcze potrzebne do otrzymania krwi z ghuli ?
Tak przy okazji: Skąd wziąć pochodnie ?
Pzdr
Wczytywanie...