[W1] [spojler] Problem z golemem

Proszę czy ktoś może powiedzieć co mam zrobić w akcie 2 na bagnach przy skamieniałym golemie bo mam go zabić i wyciągnąć sefir ale jak go ożywić bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Tarrrr prosimy o komentarz.

Od siebie dodam, że zacznij czytać, słuchać i patrzeć na wszystko. Przeczytaj sobie informacje w dzienniku. A w ostateczności zajrzyj do poradnika który dostałeś z grą.
Odpowiedz
Podpowiem ci, że ma to związek z siłami natury, a zwłaszcza z burzami

Ale naprawdę, czytaj dziennik, słuchaj ludzi, zapamiętuj informacje, notuj je sobie... No i zawsze masz poradnik
Odpowiedz
Przy czym twórcy powinni pomyśleć, że nie każdy chce sobie psuć radość i zaglądać do solucji. No i oczywiście mogliby napisać w dzienniku, że trzeba gadać z alchemikiem, bo ja sądziłem (według słów staruszki), że karta aktywuje golema.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Jak na żółto pisze o zrobieniu części questa to tam zawsze masz, np "powinienem teraz pomówić z Hierofantem"
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Użytkownik Ranger dnia nie, 04 lis 2007 - 22:40 napisał

Przy czym twórcy powinni pomyśleć, że nie każdy chce sobie psuć radość i zaglądać do solucji. No i oczywiście mogliby napisać w dzienniku, że trzeba gadać z alchemikiem, bo ja sądziłem (według słów staruszki), że karta aktywuje golema.

[post="90954"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Łowco, na pewno tak jest. Nie chcesz, nie musisz zaglądać do podręcznika. A w grze trzeba po prostu dobrze się rozglądać. Czy wszystko musi by podane na tacy? Czasem danie może spaść Ci na ziemię, tylko musisz popatrzeć gdzie leży.
Dobrze mówię, czy mam rację?
Odpowiedz
Wiem że tak jest bo przecież w końcu to przeszedłem Nie mówię, że ma być za łatwo, po prostu zdaje mi się, że popełniono tu błąd logiczny

Z drugiej strony np. znajdujemy magiczny kamień i jest zbyt prosto. Mi wystarczyłby wpis w dzienniku "Dziwny kamień... warto się czegoś o nim dowiedzieć", zamiast "Muszę iść z kamieniem do Triss żeby mi powiedziała", bo przecież się domyślam, że jedyna znajoma czarodziejka mi pomoże.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
No ok ale odpowie mi ktos co zrobic apropo tego bledu z kowalem? Jak mam sie teraz z nim dogadac skoro Golan i Zoltan maja 2 oklepane kwestie ktore nie pozwalaja mi zblizyc sie ponownie do kowala?
Odpowiedz
Jest jest jeszcze jeden kowal oprócz krasnoludów. Stoi na ulicy i się szczerzy do ciebie
Odpowiedz
Shit, nie wzialem pod uwage ze płatnerz tez umie conieco wykuc Dzieki wielkie... po 2tyg rusze dalej
Odpowiedz
Siemanko co należy zrobić aby golem mnie zaatakował! Uruchomiłem te pylony co tam są w różnych kombinacjach i nic! Są tylko 3 a wiec kombinacji jest 6 nie wiem co mam zrobić pomóżcie!

[Dodano po chwili]

Aha i opiszcie jaka metoda walki jest skuteczna z nim!
Odpowiedz
W poradniku do gry na stronie 38 znajduje się opis questa "Strażnik", a na stronie 39 Jest ramka z poradami jak pokonać Golema.
Porady zawarte tam działają. Powodzenia.
Odpowiedz
Golema się nie włącza przez pylony. W tym temacie jest to poruszane, a i w grze programiści się postarali byś na to sam wpadł. Conajmniej kilka dialogów, jeden mały queścik, wpisy w dzienniku...
Odpowiedz
← Wiedźmin

[spojler] Problem z golemem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...