[W1] Talenty

To to moi wiedźmini... w co uderzyliście?

Co rozwijacie? Równomiernie, czy w konkretny styl?

Jak mi się podoba to, jak zadbali o takie tam niby duperelki ale wpływa na klimat.
Dokładnie rzecz ujmując:
Rausz. I inne zdolności działające wraz pod wpływem alkoholu.

Tak się zastanawiam, jak się gra podoba Hawkwoodowi!
Odpowiedz
Wychodze z podgrodzia i mam rozwiniete wszystkie mozliwe stalowe style, aard i statsy. Za duż o swobody to tu nie ma w sumie. Punktów jest tyle, że i tak zawsze będzie się chyba rozwijac podobnie.

A co do picia to dbamy by stereotypy o polakach nie zanikły.
Odpowiedz
Obecnie troszeczkę w znaki, by były lepsze, trochę statsów (zwłaszcza siła), i większość z mieczy srebrnych i stalowych (+3 lvl szybkich stylów w stalowych i srebrnych).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja również wychodzę z podgrodzia i mam stalowe style, inteligencję, Aard i Igni na maksa. Raczej kształtuję się w stronę Znaków


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja swojego wiedźmina kształtuje na styl szybki (zarówno stalowy, jak i srebrny) oraz znaki. Ze statystyk to rozwijam głównie zręczność i wytrzymałość, kilka talentów poszło w siłę i inteligencję.
Odpowiedz
Mojego Geralda kształcę na maga i szybkiego zabójca bestii ale nie zapominam o takich jak siła czy zręczność i wytrzymałość(wytrzymałość po to żeby można było więcej razy rzucać znak ale poza tym to nie wysilili się z wytrzymałością myślałem ze będzie to żywotność a tu energia już lepiej to wzieli do inteligencji)Ale również styl silny i szybki stalowym nieźle rozwinąłem ale nie przekonuje się do grupowego

Popełniłeś katastrofalny błąd Tak przechrzcić Geralta. Chlip...
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Cytat

nie przekonuje się do grupowego


Bo grupowego trzeba umieć używać. Jest on diabelnie przydatny w walce z tłumem ludzi lub potworów. Początkowo też nie byłem przekonany, ale gdy go troszkę rozwinąłem, przeżyłem miłe zaskoczenie, gdy po 2 sekwencjach 5 utopców padło bez głów.
Odpowiedz
Teraz padają po jednej Po dwóch, trzech padają aghule i cmentary. Ten tryb po prostu robi rzeźnię i genialnie wygląda (jakieś pólpiruety z kopnięciami i wyrzutami).
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja rozwinąłem na maxa grupowy i znak igni (ten ognisty znak bo nie wiem czy nazw nie pomieszałem) jest tam taki skill co tworzy twój miecz ognistym na grupowym, rzeźnia lecą jak muchy, biegniesz po bagnie a jak nazbierasz ich z 7 to tego używasz.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Na bagnach to ja używam tylko szybkiego no i arad( ten odpychający)
który rozwinąłem na max. znaczy jak dotąd ja nawet gdy powinienem silnym to łatwiej mi zabić na szybkim.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja zużywam talenty nastawione na walkę ( tylko Aard rozwijam z magii) Srebrnymi i stalowymi i mam już siłę na 4 lvl. mam 27 lvl
Odpowiedz
Ja rozwijam głównie znaki [aktualnie Igni lvl 4, Aard lvl 3, Yrden lvl 2, Quen lvl2, Axi nie rozijam, bo mi się nie podoba ], inteligencję [co za tym idzie alchemię ], wytrzymałość [dla energii] i w mniejszym stopniu style srebrne [na ludzi mi wystarcza zazwyczaj 2x Igni + dobicie ]. Reszty praktycznie nie rozwijam, choć podtrenuję pewnie trochę styl stalowy grupowy i możę szybki.
Odpowiedz
Ja tam od początku "inwestowałem" w style grupowe stalowe i srebrne potem silne. Oczywiście rozwijałem także siłe, zręczność, inteligencje i wytrzymałość. Teraz jade po kolei i uzupełniam.
Odpowiedz
Ja zacznę rozwijać głownie styl silny i znaki.
Odpowiedz
Ja rozwijam postać równomiernie (zaniedbuje tylko trochę znak axi), ponieważ każdy styl i czar może się przydać.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Talenty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...