[W1] Drobiazgi, drobiażdżki i duperele

Najpiękniejszy motyw - poszukiwanie dziewicy, która uroni łzę do fiolki z lekiem na wilkołactwo.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Mi najbardziej przypadła do gustu prosta kwestia jednego dzieciaka w czasie deszczu: "Ale będzie błoto!"
Zacząłem się zastanawiać jakie rozrywki muszą mieć dzieci w takim świecie i że błoto to faktycznie świetna zabawka. Zabawne że to było dla mnie klimatyczne.
Odpowiedz
Mój ulubiony element, bardzo klimatyczny, bo jakże bliski naszemu środowisku - "wieczór kawalerski" i powrót do domu po nim.
Bardzo podobało mi się również wychowywanie Alvina. To jak pyta nas o coś odnośnie aktualnego położenia/ sytuacji.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Drobiazgi, drobiażdżki i duperele - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...